Pigių paskolų internetu paieška

Pigių paskolų internetu paieška

PaskolosSurasti pigią paskolą internetu nėra taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio. Greitųjų kreditų bendrovių – dešimtys. Visos jos siūlo skirtingas sąlygas. Dažnai net neužtenka tiesiog palyginti BVKKMN rodiklio, nes ne vien jis lemia kainą. BVKKMN gali būti aukštas, o palūkanos – taip pat, bet kam tai svarbu, jei paskola internetu yra suteikiama nemokamai, nes paskolos prašoma pirmąjį kartą? Kitos nuolaidos nėra įtraukiamos į BVKKMN skaičiuoklę. Tokio rodiklio lyginimas tiesiogiai gali būti pragaištingas ir privesti prie permokėjimo palūkanomis.

Bedarbiams ir kitiems su įsiskolinimais ir skurdu susidūrusiems žmonėms greitos paskolos nėra išduodamos. Tokiais atvejais BVKKMN ar kitų palūkanų dydžio skaičių palyginimas nėra tikslingas, nes svarbiausia yra surasti bet kokią bendrovę, kur būtų galima pasiskolinti internetu. Bet visais kitais atvejais toks palyginimas ir tikslingas ir net būtinas. Pigiausi kreditai gali būti atrasti tik per tikslingą, nuoseklią ir informatyvią paiešką. Priešingu atveju rezultate matysite tik minusą savo banko sąskaitoje. Permokėsite – tik tiek mes sakome.

Kaip derėtų ieškoti pigių greitųjų kreditų? Tam pasitelkti galite porą metodų. Vienas iš jų yra savarankiškas ir gali užimti laiko. Bet rezultate tikrai žinosite, kad skolinatės pigiausiai. Tas metodas susideda iš poros dalių. Pirmiausia jums reikia susirinkti visą informaciją iš internete ar reklamose sutinkamų kreditorių. Iš jų puslapių ištraukite palūkanų dydį, siūlomas akcijas, laikotarpius, registracijos ir administracinių mokesčių dydžius bei kitą tikslinę ir susijusią informaciją. Susirašykite viską į vieną dokumentą. Patartina naudoti kompiuterines technologijas, bet senamadiškiems ir prie to pripratusiems žmonėms galima drąsiai naudoti ir popierinės buhalterijos variantą.

Po pirmojo žingsnio seka antrasis. Susirašykite visas palūkanas (konkrečiai, BVKKMN, nes jis tiksliausiai jas atspindi) nuo didžiausios iki mažiausios. Tai dar nėra galutinis rezultatas. Prie jų būtinai pridėkite visus mokesčius: registracijos, administracinius ir kitus. Tik juos pridėkite ne bruto formoje, bet kaip procentalią proporciją nuo pasiskolinti norimos sumos. Kitaip jūsų rezultatai išsikraipys ir nebebus aišku kuri paskola internetu yra geriausia. Tai suteiks unikalią galimybę pamatyti realią paskolų kainą. Tokie skaičiai nėra pateikiami pačiame kredito bendrovių puslapyje, nes visiems rūpi tik paviršutiniška reklama. Visi nori tik pritraukti klientų visais legaliais (ir nebūtinai) būdais.

Galutiniame žingsnyje dar pridėkite ir subjektyviu koficientu įvertinamas akcijas ar kitokias nuolaidas. Pirma paskola nemokamai turėtų būti vertinama aukščiausiu koficientu. Tokiai paskolai nepriklauso mokėti palūkanų, o tai daug ką pasako. Kitas akcijas įvertinkite labiau subjektyviai. Rezultate matysite kur yra išduodamos pigiausios paskolos internetu, o ne tik BVKKMN dydį, kuris gali misreprezentuoti realią paskolų kainą.

Kitas pasirinkimas yra pasinaudoti paskolų palyginimais. Jie jau yra parengti už jus, bet nevisada gali būti atnaujinti atspindėti realią situaciją. Todėl jais pasikliauti nereikėtų aklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *