Kaip silpnus plaukus paversti puikiais vešliais plaukais

Kaip silpnus plaukus paversti puikiais vešliais plaukais

Kai kurioms merginoms plauku priauginimas Kaune iškart padeda pasiekti savo svajonių įvaizdį ir atrodyti tikrai gerai. Suprantama kodėl. Juk ne visos yra apdovanotos tikrai tvirtais, ilgais ir vešliais plaukais. Daugybei moterų, nors jos yra visiškai sveikos, gamta nepadovanojo gerų plaukų. Šie nuolat lūžta, trupa, apskritai neužauga į ilgį, o prie galvos būna susiploję ir negražūs.

Plaukų priauginimas

Nauji plaukaiVienas patikimiausių ir mažiausiai pastangų reikalaujantis būdas gauti savo svajonių šukuoseną – tai plaukų priauginimas. Tai neabejotinai iškart paverčia plaukus tokiais, kokių norite. Nereikia nieko purkšti, tepti ir kitaip bandyti sukelti tų pačių plaukų elgesį kitokį negu yra įgimta. Tereikia nueiti į plaukų priauginimo saloną Kaune, Vilniuje ar kitame mieste, išsakyti savo pageidavimus, sužinoti, ką rekomenduoja ir siūlo šukuosenų specialistė, patogiai prisėsti į kėdę ir mėgautis… Po kelių valandų iš ten išeisite su naujais puikiais plaukais. Ir visa tai daroma paprastai, be jokio neigiamo poveikio jūsų grožiui.

Pučiantys ir stiprinantys šampūnai, kitos priemonės

Ne taip efektyvu bei laikina, tačiau visgi kai kurioms gali pavykti. Reikia pirkti specialius šampūnus balzamus, naudoti specialias plaukų putas ar kitas priemones, pakeliančias plaukus. Toms, kurių plaukai itin silpni ir prigludę tai labai nedaug padės. Tačiau kai kam, kam to pakėlimo ir purumo reikia tik šiek tiek daugiau, turėtų tai padėti.

Plaukų gofravimas

Daug vargo, tačiau rezultatas (laikinas, iki kito galvos plovimo) – yra. Tad kartais per šventes merginos ir moterys visgi dar griebiasi senos gudrybės – plaukų gofravimo. Tai gali būti pasiekiama keliais būdais. Pirmas, taupantis laiką, tačiau labai kenkiantis plaukui – tai gofravimas su karštomis specialiomis žnyplėmis. Padarysite šią procedūrą plaukams porą kartų, ir jie ims dar labiau skilinėti, išvis išsausės. Mažiau kenksmingas yra gofravimas pinant kaseles ir jas vėliau išleidžiant. Tačiau tai užima tiek daug laiko! Tad šios priemonės taip pat nėra labai populiarios, daug geriau yra prisiauginti plaukus. Tai ir ilgalaikis, ir niekam nekenkiantis rezultatas.

Garbanų sukimas

Galima sukti garbanas ant bigudukų. Senas geras metodas, kurį praktikavo ir jūsų močiutė. Tik gal metas išbandyti ką nors naujo? Tiesa, toms, kurių plaukai visiškai lygūs, gali tai išvis nepavykti ir garbanos išsileis per valandą.

Peroksidas (nejuokaujame)

Pats kenksmingiausias būdas plaukams – šviesinimas peroksidu. Tuomet plaukai, sakoma, apdega. Dėl to jie pasidaro sausi, pasišiaušę ir įgauna tūrio (savo sveikatos sąskaita).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *