Kaip sukurti tobulą sieninę tapybą su pasaulio žemėlapiais ir smeigtukais?

Kaip sukurti tobulą sieninę tapybą su pasaulio žemėlapiais ir smeigtukais?

DrobėsIeškote patrauklaus ir kūrybiško būdo sienoms dekoruoti? Kodėl nepavertus savo erdvės vaizdine savo kelionių ir nuotykių laiko juosta, sukūrus sieninę tapybą su pasaulio žemėlapiais ir smeigtukais? Pasaulio žemėlapių freskos kūrimo procesas gali būti įdomi ir naudinga patirtis, leidžianti parodyti mėgstamiausius prisiminimus ir vietas. Naudodami tinkamas medžiagas ir šiek tiek kūrybiškumo, galite sukurti stulbinančią freską, kuri tikrai taps pagrindiniu bet kurio kambario akcentu. Taigi, jei esate pasirengę pradėti, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip sukurti tobulą sieninę tapybą su pasaulio žemėlapiais ir smeigtukais! Drobių Namai – kokybė ir geros kainos.

Medžiagos, reikalingos pasaulio žemėlapio sieninei tapybai sukurti

Prieš pradedant kurti sieninę tapybą, svarbu nuspręsti, kokias medžiagas geriausia naudoti. Nors tikslios medžiagos priklausys nuo konkretaus projekto, paprastai jums reikės šių medžiagų: Idealiausia būtų didelis viso pasaulio žemėlapis, bet jei nerandate tinkamo dydžio žemėlapio, taip pat galite naudoti kelis mažesnių regionų žemėlapius. Verta paminėti, kad pasaulio žemėlapis dažnai yra brangesnis už mažesnius žemėlapius. Rėmas – nors tai nėra būtina, jei planuojate žemėlapį eksponuoti kaip sieninę tapybą, verta pagalvoti, jei norite žemėlapį eksponuoti kaip įrėmintą kūrinį. Rašalas arba rašikliai – norint žemėlapyje suplanuoti dizainą, reikės rašiklio arba žymeklio. Taip pat galite naudoti spalvotus pieštukus arba kreideles. Taip pat galite naudoti akvarelinių dažų rinkinį, kad sukurtumėte unikalų vaizdą. Pasaulio žemėlapiai su smeigtukais – Drobių namai – viskas vienoje vietoje.

Pasiruošimas sienai

Prieš pradedant dėlioti prisiminimus ir žymėti žemėlapį, svarbu paruošti sieną. Pirmiausia turėsite nuspręsti, koks dizainas jūsų žemėlapiui labiausiai tinka. Tai galima padaryti dviem būdais: Jei kuriate sieninę tapybą, dizainą galite perkelti tiesiai ant sienos. Arba galite pradėti nuo tuščios sienos ir kurti žemėlapį eigoje. Jei kuriate įrėmintą žemėlapį, turėsite rasti tinkamo dydžio rėmelį savo žemėlapiui. Taip pat galite naudoti didelį paprastos lentos gabalą, kad sukurtumėte laisvai stovintį žemėlapį.

Pasaulio žemėlapio pasirinkimas

Išsirinkti žemėlapį sieninei tapybai gali būti sudėtinga, ypač jei kuriate didelio mastelio žemėlapį. Svarbu atsižvelgti į savo dizainą, taip pat į tai, iš kur žemėlapis atkeliavo ir kokią šalį jis vaizduoja. Jei kuriate sieninę tapybą, greičiausiai norėsite pasirinkti žemėlapį, kuriame būtų pakankamai vietos visoms jūsų kelionėms ir nuotykiams. Arba galite sukurti kelis žemėlapius, kuriuose būtų atrinktos jūsų mėgstamiausios vietos. Jei planuojate kurti įrėmintą žemėlapį, galite pasirinkti žemėlapį su šalimis arba be jų. Taip pat galite pasirinkti konkretaus stiliaus ar dizaino žemėlapį. Taip pat galite naudoti seną žemėlapį, kuris turi unikalaus žavesio. Jei nežinote, nuo ko pradėti, naudodamiesi internetu galite rasti įvairių žemėlapių ir dizainų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *