Geriausi namuose atliekamo plaukų tonavimo patarimai

Geriausi namuose atliekamo plaukų tonavimo patarimai

PlaukaiNorite mėgautis salono kokybės plaukų dažymo patogumu namuose? Naudodami keletą paprastų patarimų ir gudrybių, galite pasiekti profesionalaus lygio rezultatų dažydami plaukus namuose. Nesvarbu, ar norite paslėpti žilas šaknis, pridėti šviesių atspalvių, ar pasirinkti visiškai naują atspalvį, plaukų tonavimas namuose gali būti puiki galimybė pasiekti salono kokybės rezultatus. Čia pateikiame visus svarbiausius patarimus ir gudrybes, kurias turite žinoti, kad plaukų tonavimas namuose būtų sėkmingas. Sužinokite plaukų tonavimo pagrindus, įskaitant tinkamos plaukų spalvos pasirinkimą ir supratimą apie skirtingus plaukų tonavimo tipus, taip pat patarimų, kaip dažyti plaukus ir pasiekti geriausių rezultatų. Naudodamiesi šiuo vadovu galėsite pasiekti salono kokybės rezultatų patogiai įsitaisę namuose! Plauku tonavimas namuose, kaip tai atlikti?

Kas yra namų plaukų tonavimas?

Naminis plaukų tonavimas – tai plaukų dažymas namuose, naudojant pusiau ilgalaikius plaukų dažus. Tačiau, skirtingai nei tradiciniuose plaukų dažuose, namų sąlygomis dažomų plaukų sudėtyje nėra amoniako ar peroksido. Dėl šios priežasties juos galima naudoti visų tipų plaukams. Nesvarbu, ar norite paslėpti žilus plaukus, pridėti žilų atspalvių, ar pakeisti bendrą spalvą, namų sąlygomis atliekamas plaukų tonavimas gali suteikti salono kokybės rezultatus. Geriausia tai, kad plaukų tonavimas veikia tik išorinį plaukų sluoksnį, o vidinė struktūra (kutikulė) lieka nenudažyta. Tai reiškia, kad plaukų spalvą galite keisti taip dažnai, kaip norite, ir jums nereikės jaudintis, kad pažeisite plaukus.

Tinkamos plaukų spalvos pasirinkimas

Rinkdamiesi plaukų spalvą, pirmiausia turite nuspręsti, kokios norite naujos spalvos. Pavyzdžiui, ar norite pridėti keletą subtilių akcentų? O gal norėtumėte drąsios naujos spalvos? Taip pat galite rinktis visiškai naują atspalvį, jei norite kardinalių pokyčių. Rinkdamiesi plaukų spalvą, turėkite omenyje keletą pagrindinių dalykų: Jei norite pakeisti bendrą plaukų spalvą, geriausia rinktis ilgalaikį plaukų dažymą. Šio tipo plaukų spalva išlieka iki 12 savaičių, o jos rezultatas – ilgai išliekanti, ryški spalva. Jei norite plaukams suteikti papildomų atspalvių arba atnaujinti nepageidaujamus žilus plaukus, rinkitės pusiau ilgalaikius plaukų dažus. Šio tipo plaukų spalva išlieka iki 10 plovimų, o tai reiškia, kad keletą savaičių nereikės rūpintis pakartotiniu dažymu. Kada rinktis pusiau ilgalaikę spalvą – pusiau ilgalaikiai plaukų dažai yra puikus pasirinkimas norint subtiliai pakeisti spalvą. Demi-permanentinė plaukų spalva išlieka tik iki penkių plovimų, tačiau tai puikus būdas suteikti plaukams subtilią spalvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *