Įvairūs masturbuoklių tipai: Ką reikia žinoti prieš renkantis masturbuoklį?

Įvairūs masturbuoklių tipai: Ką reikia žinoti prieš renkantis masturbuoklį?

Kai kalbama apie masturbaciją, yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Galimybės yra beveik neribotos – nuo savo rankų iki įvairių žaislų. Vienas iš populiariausių masturbacijai naudojamų žaislų tipų yra masturbatorius. Nesvarbu, ar ieškote tikroviškos patirties, ar kažko neįprasto, yra jums tinkantis masturbatorius. Tačiau prieš renkantis masturbatorių svarbu žinoti ir suprasti skirtingus galimus tipus. Galima rinktis iš daugybės skirtingų tipų – nuo siurbtukų ir vibruojančių kiaušinių iki realistinių ir net itin realistinių masturbatorių. Šiame straipsnyje aptarsime skirtingus masturbatorių tipus, funkcijas, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, ir kiekvieno jų privalumus bei trūkumus. Apsiginklavę šia informacija, galėsite priimti pagrįstą sprendimą ir rasti jums idealiai tinkantį masturbatorių. Masturbatoriai už labai gerą kainą.

NamaiMasturbacija yra sveika ir maloni. Tai puikus būdas tyrinėti savo kūną ir suprasti savo poreikius bei troškimus. Masturbacijos žaislo naudojimas taip pat suteikia daug privalumų. Tai padeda lengviau patirti orgazmą, lytinių santykių metu išvengiama lytiniu keliu plintančių infekcijų perdavimo ir tai galima daryti privačiai, niekam nežinant. Yra daugybė rūšių žaislų, kuriuos galima naudoti masturbacijos metu. Vieni jų naudojami kūno išorėje, kiti – viduje. Svarbu suprasti, kokių rūšių žaisliukų galima įsigyti ir kaip jie gali sustiprinti patirtį ir padaryti ją malonesnę. Turėdami šių žinių, galėsite išsirinkti sau tinkamą žaislą.

Masturbatorių tipai

Yra daug skirtingų rūšių masturbatorių. Juos galima suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: prisisiurbiančius puodelius, vibruojančius kiaušinius ir realistinius. Prisisiurbimo puodelis – tai atviras puodelis, tvirtinamas prie odos. Jis paprastai naudojamas klitoriui ir speneliams. Vibruojantys kiaušiniai – tai kiaušinio formos rankiniai prietaisai, naudojami klitoriui ir speneliams. Realistiniai masturbatoriai turi tikroviškus, tikroviškus dizainus ir yra naudojami makšties ir išangės sritims. Itin realistiški masturbatoriai paprastai gaminami iš silikono ir yra labai tikroviški. Jie naudojami vaginalinei ir analinei sritims, o kartais net krūtims. Tai tik pagrindinės kategorijos, o kiekvienoje kategorijoje yra daugybė skirtingų masturbatorių tipų ir variantų.

Prisisiurbimo puodeliai

Prisisiurbimo taurės yra atviros taurės, paprastai pagamintos iš plastiko, gumos arba silikono. Kartais jie gali būti su tekstūruotu paviršiumi, raštais ir formomis. Prisisiurbimo taurės paprastai naudojamos klitoriui ir speneliams. Jie sukuria vakuumą, kai yra prisisiurbiami prie odos, o šis jausmas gali būti labai malonus ir sustiprintas. Dėl siurbimo atsirandantis spaudimas gali būti naudojamas pojūčiui sustiprinti ir suteikia kitokį pojūtį, palyginti su kitų rūšių masturbatoriais. Nors yra daug skirtingų siurbtukų tipų, prieš įsigyjant vieną iš jų taip pat reikia apsvarstyti keletą dalykų. Svarbu žinoti, kokios skirtingos medžiagos naudojamos siurbtukams gaminti ir kokie valymo būdai geriausiai tinka kiekvienai medžiagai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *