Ką reikia žinoti apie pirkinių garantijos pratęsimą?

Ką reikia žinoti apie pirkinių garantijos pratęsimą?

Ilgesnis garantinisPirkinių garantija suteikia galimybę pirkėjams jaustis ramiai dėl galimų gedimų, nes tokiu atvejų, kai yra gedimas, prekės gamintojas įsipareigoja padengti remonto išlaidas arba grąžinti pinigus. Be pagrindinės garantijos yra ir kita naudinga paslauga. Tai – garantijos pratęsimas. Ką reikia apie tai žinoti?

Šiuo metu prekių pirkimas su garantija jau nieko nestebina. Visi žino, kad gamintojas suteikia dvejų metų garantiją. Tik ne visi žino apie papildomos garantijos galimybę, kuomet garantija yra pratęsiama ilgesniam laikotarpiui. Pavyzdžiui, jūs perkate nešiojamą kompiuterį ir norite, kad jo garantija galiotų ilgiau, kaip dveji metai. Tokiu atveju jums yra reikalingas nešiojamo kompiuterio garantijos pratęsimas. Apie šią paslaugą reikia žinoti tiek, kad tai galima padaryti daugeliu atvejų. Jeigu norite sužinoti ar tai prekei, kurią norite pirkti bus galimybė pratęsti garantiją, tai sužinokite apie tai pas pardavėją. Kai kurie pardavėjai tam tikroms prekėms papildomos garantijos nesuteikia, tačiau apie tai galite sužinoti tik pas pardavėją, kuris turi jums tinkamą prekę.

Jeigu svarstote ar jums yra reikalingas toks garantinio laikotarpio pratęsimas, tai pagalvokite ar jūs norite jaustis saugus ir ramus dėl prekės po dvejų metų, kai baigiasi gamintojo suteikiamas garantinis laikotarpis. Vieni pirkėjai nori neturėti rūpesčių ir, jei būtų gedimas, kad juo pasirūpintų garantinio aptarnavimo bendrovė, o kiti mano, kad jų prekė nesuges. Kiekvienas pirkėjas turi savo nusistatymus ir pageidavimus, todėl reikia spręsti paties ar jums reikalingas

garantijos pratęsimas, ar ne.

Galima tik patarti, kad jeigu prekė kainuoja brangiai, tai verčiau pasirinkti papildomą garantiją, o tais atvejais, kai prekė kainuoja mažai, tai jei ir suges, tai patys galėsite remontuoti arba pirksite naują. Kitaip sakant patys savęs paklauskite ar sugedus prekei galėsite ją įsigyti dar kartą. Jeigu taip, tai galite ir nesirinkti papildomo garantinio, o jeigu jums tai bus per brangu, tia rinkitės garantinį. Pavyzdžiui, jūs perkate nešiojamą kompiuterį už 200 eurų, tai galite nesirinkti pratęstos garantijos, bet jeigu perkate nešiojamą kompiuterį už 1000 eurų, tai tikrai verčiau rinktis pratęstą garantiją. Beje, garantinį galima rinktis skirtingiems laikotarpiams. Nuo prekės sumos ir laikotarpio priklauso ir papildomo garantinio kaina. Galite rinktis tiek vieniems metams, tiek ir penkiems. Apie papildomo garantinio sąlygas, laikotarpius ir kainas galite sužinoti pas pardavėją arba kreiptis į tokios paslaugos teikėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *