Ką reikia žinoti apie komercinių patalpų nuomą ir pirkimą?

Ką reikia žinoti apie komercinių patalpų nuomą ir pirkimą?

Komercinės patalposVerslo plėtra skatina vis daugiau žmonių ieškoti komercinių patalpų. Gera žinia ta, kad šiuo metu komercinių patalpų pasirinkimas yra didelis, ypatingai Lietuvos sostinėje Vilniuje. Čia randamas didelis pasirinkimas ir galima tiek nuomotis, tiek ir įsigyti tokias patalpas skirtas verslui. Ką reikia apie tai žinoti, jeigu jums yra reikalingos tam tikros patalpos?

Pirmiausia reikia pagalvoti apie tai, kas jums būtų naudingiau. Vieniems naudingiau būtų įsigyti patalpas, o kitiems naudingiau jas nuomotis. Kiekvienas sprendimas priklauso nuo daugelio kriterijų, pavyzdžiui, kiek pinigų turima, kurioje vietoje reikia patalpų ir, kuriam laikotarpiui reikia ir t.t. Labai svarbu gerai viską apskaičiuoti ir įvertinti. Jeigu patys to negalite padaryti, tai verta kreiptis į specialistus, kurie jums galėtų padėti šiuo klausimu.

Galima aptarti skirtingus variantus. Pavyzdžiui, jūs tik pradedate verslą ir jums tampa reikalingos komercinės patalpos veiklos vykdymui. Kadangi yra veiklos pradžia ir dar nežinoma kaip seksis, tai verta rinktis patalpų nuomą. Kartais yra pradinės lėšos, kurių užtektų patalpų pirkimui, tačiau ne visuomet jas naudinga pirkti. Galima tiesiog sudaryti nuomos sutartį vieniems metams ir per tą laikotarpį matysite, kokie yra jūsų rezultatai vykdant veiklą. Tuomet spręsite ką daryti toliau. Galimas ir toks atvejis, kad yra reikalingos patalpos laikinai didelei įmonei, kuri tuo metu remontuoja savo komercines patalpas, todėl tam tikram laikotarpiui reikia kažkur perkelti darbuotojus. Tuomet viskas aišku, nes įsigyti patalpas tikrai būtų nenaudinga, o reikia rinktis patalpų nuomą.

Kiekvienas atvejis yra individualus ir reikia spręsti, kas geriau. Jeigu jums yra aktualus komercinių patalpų pasirinkimas, tai reikia labai atidžiai rinktis tinkamą vietą. Nuo to, kurioje vietoje bus tokios patalpos, priklauso kaip bus patogu atvykti darbuotojams ar klientams. O tai yra labai svarbu. Gali būti, kad netinkamai parinkta vieta jums sužlugdys verslą. Dėl to reikia pagalvoti apie tai atidžiai. Vietos tinkamumas priklauso nuo vykdomos veiklos pobūdžio. Pavyzdžiui, kompiuterių remonto ar grožio paslaugos vykdomos Vilniaus senamiestyje bus labai geras pasirinkimas, o jeigu senamiestyje norėsite išsinuomoti patalpas transporto nuomai ir darbuotojams, tai vieta bus ne itin patogi. Taigi, reikia labai gerai viską įvertinti, kad būtų galima priimti tinkamą sprendimą ne tik dėl vietos pasirinkimo, bet ir dėl to ar verta nuomotis patalpas, ar geriau jas įsigyti, jei turima pakankamai pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *