Kaip įsigyti jūrinį konteinerį?

Kaip įsigyti jūrinį konteinerį?

KonteineriaiGalbūt manote, kad laivybos konteinerio pirkimas nėra tai, ko reikia jūsų verslui, tačiau pagalvokite apie tai. Tinkamomis aplinkybėmis jūrinis konteineris gali būti labai naudingas turtas. Pavyzdžiui, jei valdote statybos įmonę arba lauko sandėliavimo įmonę, laivybos konteinerį galite naudoti medienai ar kitoms statybinėms medžiagoms laikyti. Arba galbūt turite automobilių remonto dirbtuves ir norite sukurti kiemo erdvę, kurioje mechanikai galėtų laikyti remontui reikalingus įrankius. Jei ieškote būdų, kaip sutaupyti pinigų ir kartu sumažinti anglies dvideginio emisiją, naudoto jūrinio konteinerio įsigijimas gali būti kaip tik tai, ko jums reikia. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip įsigyti jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį naudotą jūrinį konteinerį. Jūriniai konteineriai už gerą kainą.

Kokie yra skirtingi jūrinių konteinerių tipai?

Konteinerių tipai – yra dviejų tipų jūriniai konteineriai, kuriuos galite įsigyti. Tipas, kurį pasirinksite, priklausys nuo to, kokiam tikslui jį naudosite. Konteineriai, pagaminti taip, kad atlaikytų atšiauresnes vandenyno sąlygas, vadinami "oro sąlygų" konteineriais. Sausumai skirti konteineriai vadinami sausumos konteineriais. Sausieji konteineriai naudojami 90 proc. pasaulio prekybos, todėl šių tipų konteinerius galite įsigyti beveik bet kokių sąlygų. Pagrindinė problema perkant sausąjį konteinerį yra stogas. Šių konteinerių stogas yra banguotas, todėl jį galima lengvai įlenkti ir sugadinti. Jei konteineris buvo veikiamas gamtos veiksnių, pavyzdžiui, lietaus, jis rūdija. Rūdys gali brangiai kainuoti. Oro sąlygų konteineris – oro sąlygų konteineriai yra skirti vandenynui. Jie naudojami prekėms gabenti iš vienos šalies į kitą. Jie pagaminti taip, kad atlaikytų nuolatinį judėjimą laive vidury vandenyno. Šie konteineriai yra nelaidūs vandeniui, o jų stogas pagamintas iš plieno.

Kaip rasti patikimą jūrinių konteinerių tiekėją?

Nusprendus pirkti jūrinį konteinerį, svarbu pasirinkti patikimą tiekėją. Norite įmonės, kuri pristatys geros būklės konteinerį ir kuri laikysis siūlomos garantijos. Taigi, kaip rasti patikimą tiekėją? Štai ką galite padaryti: – Pasiteiraukite: Visada pravartu paklausti draugų ir šeimos narių, ar jie kada nors pirko jūrinį konteinerį. Jei taip, paklauskite tiekėjo vardo ir pavardės. Tą patį galite padaryti ir socialinėje žiniasklaidoje, naudodami tokias grotažymes kaip #shippingcontainer arba #containerfor sale. – Ieškokite internete: Yra nemažai interneto svetainių, kurios gali padėti rasti patikimą tiekėją. Tarp jų yra Tarptautinis transporto sąveikumo aljansas (ITI), Konteinerių mainų ir perpardavinėjimo asociacija (CEAA) ir Konteinerių savininkų tarpusavio ryšio tinklas (CONIN).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *