Šiuolaikiškas traktorius Lietuvos ūkininkams

Šiuolaikiškas traktorius Lietuvos ūkininkams

Traktorius yra būtina technika kiekviename didesniame ūkyje. Iš visų Lietuvoje siūlomų žemės ūkio technikos prekinių ženklų siūlome rinktis vokišką „Fendt“ įmonę, gaminančią pačius moderniausius traktorius, kombainus ir kt.

UAB „Ivabalte“ ilgametis ir patikimas partneris

„Fendt“ prekės ženklo atstovas Lietuvoje – UAB „Ivabaltė“. Tai prieš 25 metus Rokiškyje įkurta įmonė, kuri sėkmingai veikia iki šiol ir yra viena didžiausių kokybiškos žemės ūkio technikos tiekėjų. Norėdama teikti moderniausią ūkininkavimo techniką, nuo 1999 metų įmonė tapo oficialia „Fendt“ prekės ženklo atstove. Ji taip pat bendradarbiauja su tokiomis korporacijomis kaip „Joskin“, „Kerner“, „Horizon“, „Husqvarna“ ir kt.

„Ivabaltė“ yra patikimas Lietuvos ūkininkų partneris kai reikalinga nauja technika ar tiesiog sugedo traktorius. Įmonė užsiima mažmenine ir didmenine aukštos kokybės žemės ūkio technikos prekyba, naudotos technikos prekyba. Taip pat teikia remonto paslaugas dviejuose punktuose Lietuvoje ir iš mobilaus punkto visoje šalyje. Sugedęs traktorius sezoninių darbų įkarštyje gali tapti tikru galvos skausmu ūkininkams, todėl „Ivabaltės“ meistrai teikia mobilias remonto paslaugas. Jie atvažiuoja į vietą su savo įrankiais net ir savaitgaliais. Greitai atliktas remontas leidžia sėkmingai darbuotis su traktoriumi toliau.

Įmonė taip pat tiekia originalias ir alternatyvias detales traktoriams bei kitai technikai.

Kokybiškas traktorius – sėkmingo ūkininkavimo garantas

Norint pradėti sėkmingai ūkininkauti reikalinga atitinkama technika. Geros kokybės traktorius yra ilgaamžis, taupantis degalus, patogus vairuoti ir atlikti kitus manevrus, efektyviai atliekantis darbus. Vienas iš tokių yra „Fendt“ traktorius, turintis moderniausią valdymo sistemą ir pasižymintis dideliu darbų našumu. Šią techniką galima įsigyti naują arba naudotą. Riboto biudžeto ūkininkams „Ivabaltės“ įmonės specialistai padės nusipirkti traktorių su finansavimu, palankiomis kredito sąlygomis.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie „Fendt“ traktorių modelius, kombainus, jų priedus ir kitą žemės ūkio techniką apsilankykite internetinėje svetainėje ivabalte.lt. Čia rasite įvairių traktorių modelių aprašymus, sužinosite jų ypatybes bei skirtumus ir galėsite lengviau išsirinkti techniką, atitinkančią jūsų poreikius.

Svarbu ne tik geras traktorius, bet ir tokie priedai kaip sėjamoji, tręštuvas ir kiti. Jų aprašymus taip pat rasite minėtoje internetinėje svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *