Naujos „Continental“ padangos furgonams

Naujos „Continental“ padangos furgonams

Vis daugiau sunkiųjų automobilių važinėja miesto gatvėmis. Jais pristatomi siuntiniai ir prekės. Važiavimas miesto gatvėmis ir dažnas stabdymas neigiamai veikia padangas, jos dar greičiau dyla.

Ilgiau naudojamos ir mažiau dylančios padangos

Todėl „Continental“ sukūrė specialius gaminius, skirtus furgonams, atsparius dilimui, sukeliančius minimalų pasipriešinimą kelyje. Tai „Continental“ padangos „VanContact A/S Ultra“, pasižyminčios ypatingu tvirtumu ir didele rida. Šis modelis buvo sukurtas 2021 metais, jis tinkamas furgonams „Mercedes Sprinter“, „Volkswagen Crafter“, „Fiat Ducato“, taip pat mažesniems automobiliams – „Volkswagen Transporter“ ir kt. Naujosios „Continental“ padangos skatina tvarumą, jos sukurtos miesto furgonams ir ypač atsparios dilimui net ir dažnai stabdant, todėl gali būti naudojamos ilgesnį laiką nei įprastos.

Svarbiausios „VanContact A/S Ultra“ padangų savybės:

  • šiuo metu galima įsigyti 16 colių padangas, o ateityje – 15 ir 17 colių dydžio;

  • „Ultra“ serijos „Continental“ padangos yra labai tvirtos, atsparios pažeidimams;

  • atitinka aukščiausios klasės reikalavimus;

  • pasižymi mažesniu pasipriešinimu judėjimui, todėl taupo kuro sąnaudas;

  • dėl specialių griovelių gerai sukimba su sniegu ir yra stabilios;

  • pasižymi mažu stabdymo keliu lyjant ar sningant.

Šias „Continental“ padangas furgonams jau galima užsakyti internetinėje parduotuvėje padangugausa.lt.

Naujos kartos vasarinės „Continental“ padangos

2022 metais buvo sukurtos naujos kartos vasarinės padangos „Ultra Contact“. Jos atitinka visus A klasės reikalavimus ir pasižymi itin geru sukibimu su šlapia danga. Kitos jų savybės – tai komfortiškumas ir ilgaamžiškumas. Šios „Continental“ padangos buvo sukurtos iš specialaus mišinio su geltonuoju čili pipiru, kuris ypač atsparus karščiui. Šiame junginyje pavyko išsaugoti kelias savybes kartu – lankstumą ir tvirtumą.

Pasikeiskite žiemines padangas į vasarines

Dabar pats laikas žiemines padangas keisti į vasarines. Jeigu pastarosios jau yra susidėvėję, užsakykite kokybiškas „Continental“ padangas internetu, jas sumontuos Vilniaus padalinyje įsikūrę meistrai. Minėtoje internetinėje parduotuvėje galima įsigyti padangų ekonominės, vidutinės ir prabangios klasės automobiliams, taip pat sportiniams automobiliams ir furgonams. Jeigu neturite kur laikyti žieminių padangų, jas galite palikti Vilniaus sandėlyje už nedidelį mokestį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *