Pirmas plaukimas baidarėmis. Patarimai, kurie padės tinkamai pasiruošti

Pirmas plaukimas baidarėmis. Patarimai, kurie padės tinkamai pasiruošti

Kelionė upėjeDaugeliui vasaros metu plaukimas baidarėmis yra būtina pramoga, kuri padeda ne tik atsipalaiduoti, tačiau taip pat ir išbandyti naujas patirtis. Juk plaukimo metu tenka tikrai ne tik irkluoti, tačiau ir apeiti kliūtis, išmokti tam tikrų orientavimosi žinių, galiausiai, atrasti save. Baidarių pramogos Jums yra siūlomos https://superbaidares.lt/, tad tereikia pasirinkti laiką, maršrutą ir pagaliau išdrįsite išbandyti upes ir ežerus, kurie leis atrasti naujus potyrius.

Tiesa, jeigu dar niekada iki šiol neteko plaukti baidarėmis – pasinaudokite keliais mūsų patarimais, kurie padės Jums paprasčiau suprasti kas ir kaip.

  • Žinoma, pirmiausia reikalinga labai gera apranga, kuri turi padėtine tik išvengti drėgmės, tačiau daugelių atvejų taip pat ir perkaitimo. Retas plaukia vėsiomis dienomis, tačiau jeigu Jums pasitaikė tokia – siūlome atidžiai rinktis aprangą, kuri padėtų ir nesušalti.
  • Kadangi plaukimas dažniausiai trunka kelias valandas arba visą dieną – būtinai reikia įsimesti valgyti. Ką? Pasirinkimas kiekvieno, tačiau geriausia, kad tai būtų užkandimai. Žinoma, jie turi būti laikomi maišelyje, kuris išvengia peršlapimo.
  • Taip pat neperšampami maišeliai reikalingi ir tam, kad juose galima būtų laikyti telefonus bei kitus daiktus, kurie yra svarbūs ir kurie atsiradę vandenyje galėtų paprasčiausiai sugesti.
  • Ar tai fiziškai sunkus darbas? Tikrai ne, tai jokiu būdu negali būti darbas, nes tai yra malonumas. Visgi, tiems asmenims, kurie iki šiol buvo gana pasyvus – po dienos irklavimo gali kiek skaudėti raumenis. Tai yra visiškai natūralu, tad verta pasiimti su savimi vaistukų.
  • Taip pat verta pasiimti ir apsiaustą nuo lietaus. Paprasčiausiai atsarga gėdos nedaro.
  • Dažniausiai suteikiamos gelbėjimosi liemenės. Tačiau išimtinais atvejais, kai užsakomos paslaugos nelegaliuose nuomos punktuose – to gali ir netekti gauti. Tokiu atveju teks pasirūpinti patiems. Tiesa, geriausia nuomotis tik patikimose vietose, kadangi kitu atveju negalite būti ramus dėl baidarės kokybės.
  • Galiausiai, planuodami kelionę iškart nuspręsite – kas kaip plauks ir kiek baidarių reikia. Geriausia, kai vaikai plaukia su 2 suaugusiems. Tokiu atveju keliavimas bus kur kas saugesnis.

Plaukiojimas yra didelis malonumas, kuris dažniausiai užkrečia. Kartą pabandžius norėsis vėl ir vėl… O kai galimybės yra – kodėl gi ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *