Ką reikia žinoti apie šilkografiją?

Ką reikia žinoti apie šilkografiją?

SpaudaVienas iš seniausių spaudos būdų yra šilkografija. Tai yra vienas iš alternatyvių spaudos būdų, kuris leidžia išgauti skirtingo tipo spaudinius. Juos galima perkelti ant įvairių storių ir pločių bei formų audinių. Nors toks spausdinimo principas atrodo labai paprastas, tačiau norint perkelti spaudą reikalinga sudėtinga įranga bei reikia užtikrinti tikslią gamybos technologiją.

Kiekvienas klientas galvojantis apie šilkografijos pasirinkimą turi žinoti, kad tai technologija, kurios metu vaizdas nuo kompiuterio išvedamas ant skaidrios juostelės. Tam naudojamas specialus įrenginys. Tuomet eina kitas etapas, kurio metu vaizdas pakeliamas ant rėmo, kuris jau yra aptrauktas tinklu iš šilko. Tuomet sąveikaujant fotopolimerams, kurios vietos yra apšviestos sukietėja ir vaizdas ryškėja, o ten, kur nėra apšviesta, tai nuplaunama. Tokiu būdu yra gaunamas spausdinimui skirtas vaizdas. Dažnai pirkėjai domisi kokias medžiagas reikia naudoti tokiai spaudai. Galima paminėti populiarius pasirinkimus, kaip audiniai, mediena, keramika ir pan.

Kiekvienas pirkėjas galvojantis ar jam yra reikalinga tokia spauda, turi apgalvoti jos privalumus ir trūkumus. Kaip didžiausią privalumą reikia įvardinti tai, kad galima išgauti itin sodrių spalvų vaizdą. Šilkografijos metu naudojamas itin storas dažų sluoksnis. Tai ir užtikrina, kad vaizdas bus sodrus bei tuo pačiu bus ir išraiškingas reljefas. Kaip privalumą galima paminėti ir tai, kad galima rinktis neįprastus dažus, pavyzdžiui, su blizgučiais. Taip pat prie privalumų reikia priskirti tai, kad šilkografija pasižymi ilgaamžiškumu. Galima bus naudotis net ir sudėtingomis oro sąlygomis ir nebus poveikio, kaip būtų naudojant kitus būdus. Jeigu jus domina ar tai yra ekonomiškas pasirinkimas, tai galima pasakyti, kad tai tikrai yra ekonomiškas spausdinimo būdas ir tai priskiriama prie privalumų. Daugelis pirkėjų nori daiktų, kurie turi paprastą priežiūrą ir čia taip pat galima paminėti dar vieną šilkografijos privalumą. Nereikia jokios ypatingos ar sudėtingos priežiūros, todėl pirkėjai džiaugiasi tokiu pasirinkimu. Kalbant apie trūkumus reikia suprasti, kad kiekvienas pirkėjas turi susipažinti su tuo, kokie yra galimi spaudos būdai ir ką jie duoda. Tuomet jau galima bus suprasti ar jums tai yra trūkumas, ar privalumas, nes kiekvienas skirtingai vertina viską. Pagalvokite, kokios spaudos norite ir tuomet žinosite ar šilkografijos privalumai jums tikrai yra kaip privalumai, o ne trūkumai. Kai viską žinosite, tai bus galima greitai apsispręsti ką rinktis ir surasti, kas jums padarys spaudą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *