Pastolių, naudojamų pastatų statyboje, pagrindai

Pastolių, naudojamų pastatų statyboje, pagrindai

Statybiniai pastoliai – tai kilnojamoji statybinė atraminė sistema, naudojama siekiant užtikrinti saugų darbininkų ir medžiagų patekimą statybų metu. Statybiniai pastoliai gali būti gaminami iš metalo, medžio arba medžiagų derinio. Visi šiuo metu siūlomi skirtingi pastolių tipai remiasi tais pačiais pagrindiniais principais, apie kuriuos sužinosite šiame straipsnyje. Norint pastatyti saugius ir stabilius pastolius bet kokiam statybos projektui, svarbu turėti pagrindinį supratimą apie statybinių takelažų ir pastolių įrengimo principus. Šiame straipsnyje susipažinsite su kai kuriais skirtingais pastolių tipais ir jų naudojimo būdais, taip pat su bendromis sąvokomis, susijusiomis su takelažų atramomis ir tvirtinimo taškais.

Siūlomi pastoliai iš Tspastoliai.lt – jų tipai

PastoliaiYra daug skirtingų pastolių tipų. Dažniausiai pasitaikantys tipai yra šie: – Kopėčių rėminiai pastoliai – kopėčių rėminiai pastoliai yra dažniausias pastolių tipas, naudojamas statant gyvenamuosius namus. Dažniausiai jie gaminami iš aliuminio, bet gali būti ir iš plieno. Šio tipo pastolius lengva surinkti, transportuoti ir išardyti. Be to, jie yra lengvi, todėl juos lengva transportuoti. – Dvigubo kampo pastoliai – dvigubo kampo pastolius sudaro keletas stovinčių laikiklių, kurie sudaro atvirą tinklą, pagamintą iš vamzdinių plieno arba aliuminio vamzdžių. Tai taip pat ekonomiškas pasirinkimas mažesniems projektams, nes juos lengvai sumontuoja ir išmontuoja du darbuotojai. – Plytų pastoliai – plytų pastoliai skirti plytų arba blokų svoriui išlaikyti. Juos sudaro medinių lentų pagrindas, o ant viršaus sukrautos plytos. Šio tipo pastoliai taip pat gali būti naudojami akmens blokams atremti. – Plieniniai rėminiai pastoliai – Plieniniai rėminiai pastoliai yra didelė ir tvirta sistema, sudaryta iš atvirų plieninių rėmų. Ji naudojama didelės apkrovos darbams, pavyzdžiui, susijusiems su dideliais statybų projektais ar pastatais. Bokšteliai – Tspastoliai.lt pasiūlymai.

Atraminiai pastoliai

Atraminiai pastoliai yra dažniausiai naudojama pastolių forma. Juos sudaro keli vertikalūs stulpai, sujungti horizontaliomis sijomis arba skersiniais. Jie skirti kitoms pastolių formoms, pavyzdžiui, viengubo kampo, plytų ar dvigubo kampo pastoliams, taip pat keltuvams, kranams ir kitai statybinei įrangai laikyti. Atraminiai pastoliai paprastai turi dviejų tipų stulpelius: – Galiniai stulpai – Galiniai stulpai yra vertikalūs stulpai, kurie statomi atraminių pastolių gale. Tai stulpai, kurie laiko horizontalias sijas arba skersinius. – Galiniai stulpai – tai stulpai, einantys išilgai atraminių pastolių viršaus, kad padėtų juos sutvirtinti ir suteikti atramą. – Atraminiai stulpeliai – tai stulpeliai, esantys tarp atraminių stulpelių. Jie padeda stabilizuoti atraminius pastolius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *