Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose – populiarėjantis jaunų šeimų pasirinkimas

Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose – populiarėjantis jaunų šeimų pasirinkimas

Nauji butai VilniujeNekilnojamojo turto pasiūla didmiesčiuose auga lyg ant mielių. NT vystytojai, atsižvelgdami į individualius pirkėjų pageidavimus, siūlo naujus, modernius, šiuolaikiškus būstus struktūriškai patogiuose miesto mikrorajonuose. Ypatingo jaunų šeimų dėmesio sulaukia nekilnojamas turtas Pašilaičiuose – tai patogus ir praktiškas sprendimas, užtikrinantis aukštą gyvenimo kokybę ir pageidaujamas komforto sąlygas. Tiesa, brokeriai perspėja – kad būtumėte patenkinti sprendimu, neskubėkite pirkti buto, prieš tai neįvertinę visų šio pasirinkimo privalumų ir trūkumų.

Kokių NT privalumų ieško jaunos šeimos?

Kad suprastume, ką renkasi jaunos šeimos, reikėtų kalbėti apie šios kategorijos pirkėjų poreikius. Paprastai ieškoma patogaus, didesnės erdvės būsto, kuriame patogiai jaustųsi tiek sutuoktiniai, tiek jų vaikai. Tai reiškia, kad didžiausio populiarumo sulaukia racionaliai išplanuoti 2–3 kambarių butai. Jaunos šeimos daug klausimų kelia dėl gyvenamojo mikrorajono. Šiuo atveju vengiama itin triukšmingų gatvių, o didžiausias palankumas rodomas toliau nuo miesto spūsčių esantiems mikrorajonams, šalia kurių yra žaliosios erdvės, suteikiančios galimybę jaukiems pasivaikščiojimams su vaikais. Vertinamos ir privačios žaidimų aikštelės bei poilsio zonos, kuriose galima leisti laisvą laiką su visa šeima. Vertinant vieno ar kito būsto privalumus, negalima pamiršti ir konkretaus mikrorajono susisiekimo galimybių. Dėl šios priežasties Pašilaičiai sulaukia vis daugiau sostinės gyventojų dėmesio, kadangi iš jo lengvai pasiekiami svarbiausi miesto taškai (tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu), tuo pačiu išvengiama itin didelių žmonių ir transporto srautų, suteikiama galimybė mėgautis ramybe ir komfortu.

Daug dėmesio sulaukiantis naujos statybos projektas Pašilaičiuose

Reikia pripažinti, kad gyvenimo kokybė priklauso ne tik nuo būsto išplanavimo ir aplinkos, kurioje gyvename. Itin svarbu įvertinti pačio statinio kokybę. NT brokeriai rekomenduoja rinktis naujos statybos daugiabučius, kurių statybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir taikomi šiuolaikiniai statybų sprendimai. Vienas optimaliausių pasirinkimų – modernus AmberCity projektas, atitinkantis išrankiausiųjų pirkėjų poreikius. Tai šiuolaikiški gyvenamieji namai, išsidėstę aplink didelį vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos (pavėsinės, lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelės, kiemo baseinas ir kt.). Aplink namus yra dailiai apželdinta aplinka, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai. Gyvenamieji namai pasižymi ilgaamžiu ir patvariu šiltų spalvų fasadu. Siekiant gyventojams suteikti daugiau šviesos ir šilumos, daugiabučiuose sumontuoti dideli ir šiuolaikiški trijų stiklų langai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *