Nauji biurai Kaune tapo dar patogesni

Nauji biurai Kaune tapo dar patogesni

Tvarkingos, patogios ir šiuolaikiškos biuro patalpos yra neatsiejama smulkaus, vidutinio ir pradedančiojo verslo dalis. Nauji biurai Kaune siekia realizuoti išrankiausių klientų poreikius, todėl šiandien galima išsinuomoti patogius ir praktiškus biurus tiek didesniam, tiek mažesniam kolektyvui.

Vakar vs. šiandien

Nauji biurai KauneIlgą laiką verslas, norėdamas turėti nuosavas patalpas darbui, turėjo gan ribotas pasirinkimo galimybes. Paprastai verslininkai nuomodavo atskiras biuro patalpas arba pirkdavo nekilnojamąjį turtą, kurį perrekonstruodavo į biurą. Deja, abu sprendimai turėjo savų trūkumų. Visų pirma, tai buvo gana brangus pasirinkimas, nelabai tinkantis smulkiam verslui. Antra, tai gan statiškas variantas, t. y. jei jau nusiperki nuosavą biurą, natūralu, kad greitu metu iš jo neišsikelsi, o tai gali būti nepatogu, jei norima prisitaikyti prie klientų poreikių (t. y. pasiūlyti struktūriškai patogesnę biuro vietą), jei kolektyvas plečiasi (kaip sukurti papildomas darbo vietas?) ir pan.

Šiandien situacija yra gerokai patogesnė – Kaune sparčiai auga didieji verslo centrai, siūlantys patogias, modernias ir šiuolaikiškas darbo vietas individualiems poreikiams. Tai optimalus sprendimas, užtikrinantis patogią darbo vietą ir nereikalaujantis didelių investicijų. Be to, priklausomai nuo kolektyvo apimties, galima rinktis tiek didesnius, tiek mažesnius biurus, taip pat – laikui bėgant keisti patalpas. Verslo centrai siekia suteikti dar daugiau patogumo ir komforto, todėl paprastai klientams siūlomos ir nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės, ir patogios bendros poilsio erdvės, virtuvė, valgomasis ir t. t.

Biurai prisitaiko prie individualių poreikių

Biuro patalpos tampa vis lankstesnės ir labiau prisitaikančios prie individualių poreikių, todėl šiandien dalis verslo centrų siūlo biurus, kurie gali būti įrengiami individualiai pagal konkrečius pageidavimus. Taip užtikrinama jauki darbo aplinka, kurioje patogiai jaučiasi visi kolektyvo nariai, o pats biuras atitinka verslo filosofiją ir verslininko stilių. Svarbiausia, ką turite padaryti – įvertinti verslo centrų pasiūlą, apgalvoti visus konkretaus pasiūlymo privalumus ir trūkumus (pvz., verslo centro lokacijos vietą, biuro dydį, privažiavimą, dizainą, automobilių stovėjimo aikštelę, nuomos kainą ir t. t.), susitarti dėl abiems pusėms priimtinų nuomos sąlygų (galbūt, jei pasirašote ilgalaikę nuomos sutartį, verslo centras jums gali pasiūlyti patrauklią nuolaidą?) ir kibti į darbus naujose biuro patalpose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *