Keletas gražių puokščių variantų

Keletas gražių puokščių variantų

Jei kokiai nors šventei norite išrinkti puokštę, kurią kažkam padovanosite, galite jas pirkti iš https://memeliogeles.lt, tačiau svarbu pamąstyti, kas jums gražu. Vieni žmonės visuomet tiesiog keliaujasi tuo pirminiu instinktu, kuomet pamato kažkokias gėles ir jų nori. Kiti pagalvoja iš anksto arba net specialiai domisi gėlėmis ir galvoja, kas patinka, kas ne. Štai keletas gėlių kompozicijų ir variantų, apie kurias galite pagalvoti iš anksto.

Miegančios rožės

Gėlės Klaipėdojene per seniausiai ėmė populiarėti tikrai magiška naujiena – miegančios rožės, pvz., https://memeliogeles.lt/kategorija/miegancios-rozes-po-kupolu/. Kas tai? Tai – keistas susidūrimas su svajonėmis, pasakomis ir princesėmis pilyse. Nuo senų laikų po stikliniu kupolu esantis pasaulis kupinas magijos. Jis keistas, viliojantis, gražus, paslaptingas… Jis primena ir tas sniego pasakas po stiklu. Po stikliniu gaubtu esanti rožė vadinama miegančia rože. Ji tarsi apsaugota nuo aplinkos. Iš tiesų, taip atrodo ir miegantys sodai, kuomet po stikliniu gaubtu esantys augalai, gėlės sugeba išbūti ilgiau, gražiau sukrauti žiedus.

Žalumynai su baltomis gėlėmis

Kitas labai gražus pasirinkimas, kuris iš tiesų taip pat kaip ir miegančios rožės, gali būti po dailiu stikliniu gaubtu – tai žalumynai (žolelės, lapai ir pan.) bei baltos gėlės. Tai klasikinė gamtos kompozicija. Prasidėjus pavasariui mūsų akis taip pamalonina vaizdas, kur lauke žydi visokiausi medžiai. Sužydi slyvos, vyšnios, paskui obelys, jazminai… Taigi, visas šis grožis teikia mums labai gerus jausmus ir mes norime tai matyti dažniau. Vėliau į žiedų akordą įsijungia ir spalvotos galvos: pienės, alyvos, tulpės, kiti. Tačiau tą pavasarinį žiedų skambesį, kuomet prie žalios spalvos žydi balta, galima sau sukurti patiems.

Stambus žiedas

Geras variantas – rinktis didžiulė, sodrų žiedą, niekuo nepapuoštą. Didžiulis bijūno žiedas taip ir vilioja panardint nosį ir pauostyti. Pasigrožėti, pakedenti ir pasklaidyti žiedlapių patalus. Taip pat ir didžiausias rožės žiedas apdovanotas gausa lapelių ir ta įdomia fraktaline kompozicija. Taigi, tokiam grožiui neliksite abejingi nei jūs, nei kiti, ir bus galima pasidžiaugti labai gražiomis gėlės.

Šaka

Kitas variantas, kuris irgi gali pradžiuginti žmogų, kurį apdovanojate – tai tam tikra šaka. Aišku, tai ne šaka, skirta sukūrenimui, ir ne pagalys, skirtas mesti šuniui. Tai puiki žydinti kažkokio augalo šaka. Kartais dovanojamos šakos su uogelėmis, pas mus populiaru šermukšnis arba putinas. Šios uogos ryškios, puošia šakelę, atrodo gražiai ne tik žmogaus, bet ir paukščio akiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *