Kaip sukurti nuostabią terasą namams

Kaip sukurti nuostabią terasą namams

DubingiaiKam gi nebūtų malonu, jeigu iš https://www.dubingiai.lt/ dalis nupirktų baldų keliautų į tobulą terasą lauke. Tad jeigu nutarėte kurti ne tik jaukumą namuose, bet ir išėjus lauk – terasoje – štai keletas patarimų, kaip sukurti tikrai nuostabią terasą namams, kurioje jums bus tiesiog gera leisti laiką.

Svarbiausia – tinkama vieta ir vaizdas

Išties, kad ir kokiais baldais ir interjero elementais ją apstatysite, visuomet svarbiausia vis tiek bus tinkamas vaizdas ir vieta. Jums reikėtų, kad per terasos langus atsivertų kuo geriausias įmanomas vaizdas. Jeigu jis labai prastas – gal nelabai norėsite eiti į tokią terasą. Tad nors name strategiškai patogiausia terasą daryti tam tikroje vietoje, visgi vaizdas iš jos gali būti ir kitoks, jeigu tik pažvelgsite į viską tokiu būdu. Terasa juk ir skirta tam, kad pabūtumėte pusiau namie, pusiau puikioje aplinkoje lauke. Taigi, ji turėtų būti kažkur su geresniu vaizdu.

Apmąstykite ir garsus

Ne tik geras vaizdas, bet ir geras garsas turėtų jus pasitikti, išėjus į terasą. Jeigu ji išeina į gamyklos ar į plento pusę, jus vargins triukšmas. Idealu, kai terasa išeina kažkur į sodelio pusę, į jaukesnę ir gražesnę namų valdos dalį, kur yra ramiau. Pralekiančios mašinos tikrai gali labai erzinti, juk ir lauko kavinėse žmonės mieliau renkasi nuošalesnes vietas.

Vitrinos ir užuovėjos pasislėpti nuo žvilgsnio

Terasa naudinga ne tik tada, kai joje esate, bet ir dar į ją neišėjus. Štai dėl ko verta išeiti į ją pro skaidrius stiklus. Skaidrios durys ir skaidri siena leis jums turėti ir sukurti tą terasos vaizdą dar niekur nepajudėjus iš namų, ir galbūt kaip tik tai ir bus, ko jūs iš tikro norite.

Laikini tentai – vėjui, lietui ir saulei

Geras sprendimas terasos stogui: laikinas tentas, kurį galima ištiesti šitaip apsisaugant nuo saulės ar lietaus. Kai jo nereikia – vėl suskleisti. Kartu tai ir niekaip nepaveiks namo projekto, taigi, galėsite turėti mažesnį namą, ir tentą ten, kur norėsite.

Integruoti lauko baldai

Galvokite ne apie griozdiškus lauko baldus, o apie kuo labiau kompaktiškus, integruotus, prie sienos ar į nišą įkomponuotus. Tuomet terasoje bus ir daugiau vietos. Tiesa, norėtųsi, kad tie baldai būtų ir tikrai pakankamai gražūs, tada galėsite pelnytai mėgautis estetika ir poilsiu. O jeigu ir labai patogūs – poilsis terasoje bus garantuotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *