Kada žolės pjovimas – malonumas

Kada žolės pjovimas – malonumas

Žolės priežiūra namusoeNors daugybė žmonių gyvena butuose, tačiau nemažai iš jų svajoja turėti arba turi ir nedidelį žemės lopinėlį už miesto – sodą, svajonių gamtos oazę. Ten vejapjovės ir panašios mašinos labai pasitarnauja, norint, kad būtų kuo patogiau nudirbti savo aplinkos tvarkymo darbą. Iš tiesų, kažkam galbūt žolės pjovimas yra tikra kančia, tačiau kitiems – tikras malonumas. Nuo ko tai priklauso, ir ką daryti, kad pjauti žolę savame kieme tikrai būtų smagu?

Kai pjaunate gražioje gamtos apsuptyje

Visų pirma, kai kam pjauti žolę bus malonu tiesiog vien todėl, kad gražioje gamtos apsuptyje tą daryti iš tiesų nesunku. Nuostabus oras, gražus vaizdas už lango – tai dalykai, kuriuos labiausiai norisi turėti, jeigu mylite gamtą. Tad gamtos mylėtojams kaskart, vos tik oras pašviesėja, ir norėsis lėkti gyventi kažkur į tokias vietas. Ir tuomet iš tiesų ir ta pati žolė, jos spalva ryškiai žalia, jos kvapas – bus geri dalykai, kurie atgaivins sielą. Iš kitos pusės, jeigu esate šimtaprocentinis asfalto vaikas ir visai nenorite į gamtą, ten jus vargina paukščiai, žiogai bei uodai – kažin ar patiks tokie darbai.

Kai naudojate gerą techniką

Kai kas įvardina, kad tam, kad būtų malonu pjauti žolę, reikia geros vejapjovės. Tai dažniausiai sako vyrai, mėgstantys ne tik gamtą, bet ir gerus automobilius, gerą auto techniką, išmanias namų sistemas ir panašius dalykus. Tad vejapjovės tikrai gali būti tie dalykai, kurie sukels malonumą dėl tiesiog puikiai dirbančios technikos. O vejapjovių dabar yra įvairių: ir savaeigės akumuliatorinės, ir benzininės, ir netgi vejapjovės – robotai, kurios labiausiai vilioja technologijų mėgėjus.

Kai šis darbas nevirtęs rutina

Jeigu kiekvieną savaitę turite nusipjauti penkiasdešimt arų sklypo veją, ir tai darote jau daug metų, tai nepavadinsi kitaip šito malonumo negu kaip rutina. O rutina turi savo privalumų, nes ji mus įveda į tam tikrą ritmą. Bet turi ir akivaizdžius trūkumus: rutina mus verčia jausti nuobodulį, kartais melancholiją, naujų dalykų troškimą. Taigi, jeigu dėl vejos pjovimo tenka pajausti rutiną, tuomet tiesiog vertėtų nuo jos pailsėti ir kažkuriam laikui šį darbą perleisti kitiems, o gal atsisakyti tokio didelio sklypo. Kai klausotės muzikos dirbdami, galbūt irgi galima rutiną praskaidrinti

Kai gyvenime dirbate daugiausiai protinį, ne fizinį darbą

Tiems, kas visą dieną sėdi prie kompiuterio ir žiūri į skaičius, toks veiklos pakeitimas ir tiesiog pradėjimas pjauti žolę, o ne toliau sėdėti prie kompiuterio – gali išeiti į naudą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *