Ar visada pavyksta pristatyti gėles į namus?

Ar visada pavyksta pristatyti gėles į namus?

Paprastai galvojama, kad geliu pristatymas yra nulemtas patekti į rankas tam, ką reikia pasveikinti. Tačiau ar tikrai visuomet tos gėlės, kurios yra kažkam siunčiamos, taip lengvai ir pasiekia savo adresatus? Paklausėme keleto pasiuntinukų, kaip jiems sekasi pristatyti gėles.

Dažniausiai gėlės yra laukiamos

Kaip pasakoja gėlių kurjeriu dirbantis vyras, žmonėms patinka gauti gėles, ir labai dažnai jie arba žino, kad jas gaus, arba būna įspėti tikėtis bet kokios staigmenos, arba tas, kas siunčia, užtikrina, kad tikrai kažkas bus namie. Taigi, gėles pristatyti dažniausiai pavyksta, o žmonės visada džiaugiasi. Tikrai smagesnis darbas, reikėtų įsivaizduoti, pristatinėti gėles į namus iš https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-panevezyje, negu nešioti kokius lapelius su skaičiais, kur nurodyta, kiek reikia susimokėti už komunalinius mokesčius…

Kelis kartus neįsileido į namus

Gėlės PanevėžyjeKaip pasakoja kurjeris, visgi yra buvę visokių dalykų, taip pat ir tai, kaip visgi į namus kurjeris neįsileido… „Tai jau yra klaida tų, kas užsakinėja ir nori tą staigmeną padaryti. Nes vis tiek turi kažkaip užtikrinti, kad gavę tas gėles adresatas apsidžiaugs ir tikrai norės jas paimti. Adresatas niekaip nebuvo įspėjęs merginos, o ir šventės jokios tą dieną nebuvo. Be to, pas ją prie durų – nėra akutės. Tad nėra kaip pažiūrėti, kas atėjo. O neseniai toje gatvėje kaip tik siautė sukčiai, kurie plėšė namus. Na tai mergaitė prie durų paklausė „kas ten“, aš pasakiau, kad gėlių kurjeris, ji „nuo ko“, aš „nuo anonimo“, nes vyriokas buvo įsakęs jokiu būdu neišduoti, kad nuo jo. Tai taip ir baigėsi viskas, kad gėles tiesiog galiausiai palikau prie durų, bet ar ji jas pasiėmė, kada pasiėmė, nežinau. Nenustebčiau, jeigu visgi tiesiog iškvietė policiją, kuri atvažiavusi tas gėles ir rado…“, – prisimena kurjeris.

Nepavyksta pristatyti, nes nieko neranda namuose

Kartais gėlių pristatyti nepavyksta dėl to, kad nieko nebūna namuose. Tai irgi galima laikyti būtent užsakančiojo kalte. Kadangi visgi reikia prieš užsakant įsitikinti, kad bent jau adresatas neišvykęs savaitei iš Lietuvos ar pan… Tačiau visko pasitaiko, mums, kaip firmai, tai ne nuostolis, vis tiek apmokestiname. Tik žmonių paskui gaila.

Supykusi moteris gėlių nepriėmė

Kaip pamena kurjeris, didžiausias kuriozas buvo, kai kurjeris nešė gėles, kurios, kaip paskui sužinojo, buvo atsiprašymo gėlės. Daug meilužių turėjęs vyras bandė prisimeilinti jį iš namų išmetusiai moteriai, bet ši buvo tokia supykusi, kad gėlių nepriėmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *