Gyvenimas naujame bute su gyvūnais

Gyvenimas naujame bute su gyvūnais

Kylantys ir pardavinėjami nauji butai Užupyje pritraukia pasiturinčias jaunas šeimas ar asmenis, kurie galvoja apie gyvenimą sau, patogiai, su savo daiktais ir su… gyvūnais. Dažnas reiškinys, kuomet miesto gyventojai, nutolę nuo gamtos ir kaimo, tą kompensuoja augindami gyvūnus butuose. Tačiau norint turėti tikrai smagų auginimo laikotarpį, reikėtų stengtis užtikrinti, kad ir gyvūnas būtų patenkintas, ir butas nenukentėtų, ir kaimynai nesiskųstų.

Atsižvelkite į kaimynų interesus

Butai Užupio mikrorajonePagal naujus įstatymus, kaimynai labai greitai galės skųstis ir kviesti policiją tuo atveju, jeigu jūsų bute vis loja šuo, ypač, jeigu tas vyksta jau ramybės laiku – nuo 22 val. iki ryto. Jeigu gyvūnai šoka tikrą pasiutpolkę ir it pamišę gainiojai kamuoliukus, varinėjasi kitokius žaislus, laksto, šuoliuoja ir pan., tuomet į kaimynų interesus turite labai atidžiai atsižvelgti. Keliamas triukšmas neleidžia pailsėti daugiabučio kaimynams, net jeigu ir gyvūnas neloja ir oficialiai nėra ko kviesti policijos. Visada turite gyvūną auginti taip, kad tai kitiems netrukdytų. Įsijauskite į kaimynų padėtį, ir suprasite, kad ir jūs to paties iš lauktumėte ir tikėtumėtės.

Ar priimsite nuomininkus su gyvūnais?

Jeigu nuomojate turimą butą, tuomet dėl gyvūnų auginimo bute iškyla dar daugiau klausimų. Ir vienas iš jų bus: ar priimti gyventojus su gyvūnais į butą. Ar imti tokius nuomininkus? Tai svarbus ir keblus klausimas, ir gali būti įvairių atsakymų. Dažniau žmonės, kurie patys yra auginę arba augina kažkur šunis, kates, leidžia atsivesti gyvūnus. Tačiau jeigu patys augina labai mažus gyvūnus, dar neužaugusius, ir puikiai mato, kiek bėdos neišauklėti mažyliai gali pridaryti, tuomet nenori, kad ir nuomininkai tokius augintojus į butą parvestų.

Kokių tvarkos taisyklių turi mokėti gyvūnas

Visgi tiek savo bute, tiek išsinuomotame, gyvūnai turėtų paisyti tam tiktų tvarkos taisyklių, ir tai jau bus auklėjimas, kurį jūs sudiegsite mylimam augintiniui. Visų pirma, kaip visada, bus svarbu, kad gyvūnas nesituštintų namuose, turėtų puikius šių reikalų atlikimo lauke įpročius. Taip pat svarbu, kad galėtų leisti laiką vienas namuose – nekaukdamas, necypdamas ir nekniaukdamas, nes jeigu taip bus, grįžę namo rasite pareigūnų išlaužtas duris. Kas nors iš kaimynų neapsikęs ir tikrai juos iškvies. Vedžiojimas lauke – neteršiant aplinkos. Ir tai jau bus atsakomybė šeimininko, o ne šunelio, todėl visada į lauką eikite su maišeliu specialiu ir tik tada galėsite užtikrinti, kad niekam nepridarysite problemų ir nepaliksite lauke tortų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *