Tvoros stulpų kepurės montavimo žingsnis po žingsnio vadovas

Tvoros stulpų kepurės montavimo žingsnis po žingsnio vadovas

TvorosTvoros stulpelių dangtelių montavimas yra paprastas "pasidaryk pats" projektas, kuris suteiks jūsų naujai tvorai išbaigtą, profesionalią išvaizdą. Tvoros stulpų kepurės – tai cilindro formos arba kūgio formos medžio gabalai, kuriuos uždedate ant tvoros stulpų, kai jie jau įkasti į žemę. Tvoros stulpelių dangtelio uždėjimas ant stulpelių padeda apsaugoti juos nuo puvimo ir irimo, taip pat suteikia vizualinio patrauklumo. Jų būna įvairių stilių ir medžiagų, pavyzdžiui, metalinių, plastikinių ir kedrinių. Jei montuojate naują medinę tvorą, pravartu kiekvieno stulpelio viršuje įrengti kokį nors apdailos elementą, kad jis išsiskirtų iš likusios konstrukcijos. Nesvarbu, ar turite jau pastatytą tvorą iš medžio ir stulpelių, ar planuojate ją statyti nuo nulio, čia rasite viską, ką reikia žinoti apie tvoros stulpelių dangtelių įrengimą. Tvoros stulpų kepurės už gerą kainą. Plačiau: https://www.agmeka.lt/tvoros-kepures puslapyje.

Patikrinkite pranešimų būseną

Prieš pradėdami bet kokį "pasidaryk pats" projektą, svarbu patikrinti visų su darbu susijusių pranešimų ar instrukcijų būseną. Jei statote naują tvorą, turite patikrinti vietos planavimo leidimų įstatymus, kad sužinotumėte, ar jūsų vietovėje reikia leidimo statyti. Jei turite esamą medinę tvorą iš stulpų ir bėgių, patikrinkite stulpų būklę, kad sužinotumėte, ar juos reikia pakeisti. Jei prie esamo stulpo tvirtinate dangtelį, patikrinkite stulpo skersmenį, kad įsitikintumėte, jog perkate tinkamo dydžio dangtelius. Jei statote naują tvorą, taip pat norėsite patikrinti, kur yra visos požeminės komunikacijos, pavyzdžiui, dujotiekis ar vandentiekis. Tai galite padaryti susisiekę su komunalinių paslaugų bendrovėmis ir paprašę nustatyti jų buvimo vietą bei pažymėti požemines komunikacijas jūsų kieme. Tvoros kepurės ir stulpų kepurės rinkoje geromis kainomis.

Reikalingos medžiagos

Montuojant tvoros stulpelių antgalius, reikės kelių medžiagų: elektrinio arba akumuliatorinio gręžtuvo, plaktuko, gulsčiuko, gulsčiuko, matavimo juostos, kastuvo ir stulpelių antgalių. Jei uždedate dangtelį ant esamo stulpelio, taip pat reikės matavimo juostos, pieštuko ir medžio arba metalo pjūklo. Taip pat reikės nusipirkti stulpelių kepures, kurių rasite daugumoje ūkinių prekių parduotuvių. Galite rinktis iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, metalo, plastiko ir kedro. Kiekvieno tipo stulpelių dangteliams yra atskiros montavimo instrukcijos, todėl prieš pradėdami būtinai atidžiai jas perskaitykite. Tvoros stulpų kepurės kaina už rinkoje gerą kainą.

Priklausomai nuo montuojamos tvoros tipo, reikės iškasti duobes tvoros stulpeliams. Kasdami duobes stulpeliams būtinai laikykitės vietos taisyklių ir laikykitės saugaus atstumo nuo bet kokių komunikacijų. Prieš pradėdami kasti, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę išsinuomoti stulpų duobių kasimo įrenginį, kad darbas būtų lengvesnis ir mažiau varginantis. Tvoros stulpų kepurės ir specialisto patarimai. Stvoros stulpelių kepurės ir kaip išsirinkti tokią produkciją?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *