Spausdinimas ant drobės

Spausdinimas ant drobės

Nuo šiol menas yra prieinamas kiekvienam. Spausdinimo ant drobės technologija leidžia atsispausdinti, bet kokį paveikslą, nuotrauką ar vaizdą ant drobės medžiagos. Tai plačiai panaudojama technologija, kuri dažniausiai naudojama namų interjerui papuošti. Drobė, ant kurios galima spausdinti dažniausiai yra dviejų tipų, sintetinė ir natūrali. Žinoma natūrali drobė pirmiausia išsiskira savo natūralumu, taip pat ši drobė yra gilesnio rašto, storesnė. Liečiant natūralią drobę iškarto yra jaučiamas kokybė jausmas. Norint pigesnio varianto, natūralią drobę keičia sintetinė drobė. Ši drobė tai ppat yra pritaikyta spausdinimui, bet palietus ją iškarto jaučiama, kad ji yra pigesnė ir mažiau kokybiška. Sintetinė drobė yra plonesnė už natūralią, taip apt jos raštas yra ne toks žymus, todėl iš toliau ji gali atrodyti lyg popierius. Kadangi natūrali drobė yra storesnė, automatiškai ji yra ir tvirtesnė. Jeigu norite, kad spauda ant drobės laikytu ne viena dešimtmetį, rekomenduojame naudoti natūralią drobę.

Kodėl drobė, o ne popierius?

Stipriai populiarėjant moderniajam menui vis dažniau yra naudojami popieriniai paveikslai tam tikrame rėme. Dažniausiai ką pasirinkti gali patarti Jūsų interjero tipas. Jeigu jūsų interjeras yra modernus, ypač jeigu naudojama daug betono, tada rekomenduojame rinktis popierinį paveikslą metaliniame rėme. Kitų standartinių tipų interjeruose labiau rekomenduojama naudoti drobė su spauda. Drobė su spauda labiau išreiškia kokybę, prabangą ir namų šiltumą.

Spauda ant drobės yra gera dovana

Spausdinimas ant drobės yra puiki dovana draugui, kolega, vadovui ar žmogui, kuriam norite atsidėkoti. Statistiškai ši dovana yra sparčiai populiarėjanti. Interdeko.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti dovanų kuponą drobei su spauda įsigyti. Dovanų kuponas užtikrina, kad drobė tikrai patiks pirkėjui. Nežinodami, kokia dovana tiks draugui, rekomenduojame įsigyti ir padovanoti dovanų kuponą nuotraukai ant drobės įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *