Skirtingoms moterų amžiaus grupėms – skirtingos striukės

Skirtingoms moterų amžiaus grupėms – skirtingos striukės

Šiltos striukėsKokios striukės moterims patinka skirtingu gyvenimo laikotarpiu? Kiekviena moteris kalbėtų apie savo praėjusius laikus ir savo striukes sietų su praėjusių laikų madomis. Tačiau jeigu pažvelgtume į tai, ką matome dabar, pamatytume, kad tų striukių gali būti tikrai labai įvairių. Tad pažiūrėkime, kokias striukes šiais laikais dėvi mergaitės, paauglės ir skirtingo amžiaus moterys.

Kas perkama mergaitėms

Visų pirma, striukės moterims yra moterų skyriuje, o striukės mergaitėms – vaikų. Tad norėdami tai pamatyti, turėtume eiti į vaikų skyrių. Iš tiesų, vaikams, tiek berniukams, tiek mergaitėms, labai dažnai siuvamos tokios striukės, kurios turi daug šviesą atspindinčių detalių. Vaikams tai patinka, nes jiems patinka įvairūs blizgantys dalykai, šviesūs, ryškūs. O suaugę puikiai žino praktinę šio reikalo pusę – vaikai yra pavojingiausi pėstieji kelyje. Todėl jiems reikia turėti atsargumo priemones – šviesą atspindinčias detales, atšvaitus. Vaikai kartais nuklysta į kelią net ir tuomet, kai ten visai nėra kur eiti, nėra kelio, ir atrodo, kad net mašinos ten nevažinėja. Tačiau, kuomet įvyksta nelaimė, mokintis pamoką jau būna per vėlu. Tad ir drabužių siuvėjai, gamintojai puikiai žino, kad labai svarbu yra tiesiog stengtis tuos rūbus parinkti taip, kad vaikai kelyje būtų matomi. Tad tai būtų pagrindinis mergaitiškų rūbų bruožas. Dar mergaitės dažnai turi gražius pūkuotus, spalvotus, blizgančius elementus ant savo striukių.

Ką renkasi paauglės

Paauglių drabužių, taip pat ir striukių, pasirinkimo spektras yra labai platus. Kai kurios skyla į subkultūras: gotes, reperes, bangles, hipes ir kt. Atitinkamai ir rengiasi. Kitos labai stengiasi atkreipti dėmesį į savo moteriškėjančias formas ir atrodyti kuo vyresnės. Tada renkasi įliemenuotas striukes, taip pat tokias, kurios kitais būdais išryškintų figūrą ir derėtų prie bendro įvaizdžio. Kitos tiesiog dėvi tokias striukes, kokias perka tėvai ir tiek.

Pirmakursių studenčių pasirinkimai

Kartais galima pastebėti sostinėje važinėjančias skurdžiai apsirengusias pirmakurses. Jų pasirinkimas dažniausiai tėra pigiausi įmanomi drabužiai iš dėvėtų rūbų parduotuvių. Ir tai rūbai, kurie kartais išduoda ir sunkią finansinę studentų pusę, ir galbūt dar neįsisavintą didmiesčio kultūrą.

Vyresnių moterų striukės

Uždirbančios 25 – etės striukė gali būti tiesiog pati madingiausia. Brandžios 30 – metės striukės jau kartais nori parodyti tam tikrą statusą. Vidutinio amžiaus moters striukė gali visiškai nieko nekomunikuoti, nes ši moteris labai užsiėmusi, turi daug reikalų. Močiutės pasirinkimai apskritai būna susiję su patogumu ir, kad būtų nešalta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *