Seno automobilio vertė

Seno automobilio vertė

Jei jūsų kieme stovi senas ir nebenaudojamas automobilis, tačiau niekaip nesurandate jam pirkėjo, geriausias pasirinkimas yra auto supirkimas. Auto supirkėjai dažniausiai dirba visoje Lietuvoje, sugeba sutvarkyti reikiamus dokumentus, gali atvažiuoti su specialia įranga ir pasiimti net ir nevažiuojantį automobilį. Viskas sutvarkoma greitai ir paprastai, todėl tai labai patogus būdas atsikratyti jau nebepageidaujamo automobilio ir gauti už tai pinigų. Žinoma, automobilių supirkėjai nepasiūlys jums tokios sumos, kokią galėtumėte gauti automobilį pardavinėdamas pats, tačiau tuo pačiu jūs išvengiate daugybės problemų ir sutaupote laiko, tad rinktis jums.

Pinigai uz automobiliAuto supirkimas gali būti puikus variantas tiems, kurių automobiliai yra labai seni ir nedidelės vertės – tokiu atveju net negaiškite laiko bandydami parduoti automobilį per skelbimus, tiesiog kreipkitės į auto supirkėjus ir nesukite sau galvos. Tiesa, net ir atiduodami savo seną mašiną auto supirkėjams turėtumėte žinoti keletą bazinių dalykų, kurie nulemia automobilio kainą. Tai leis jums geriau įvertinti realią savo turimo daikto kainą ir gauti už jį tiek pinigų, kiek jis iš tiesų vertas.

Kiek vertas jūsų automobilis?

Kai kalba pasisuka apie senus ir mažos vertės automobilius, daugelį pridėtinės vertės sudaro įvairūs priedai ir lengvai keičiamos dalys, kurios gali būti nesunkiai realizuojamos antrinėje rinkoje.

Pirmas dalykas automatiškai keliantis automobilio vertę yra galiojanti techninė apžiūra. Jei automobilis yra važiuojantis ir turi vis dar galiojančią techninę apžiūrą, automobilių supirkėjai greičiausiai jo neardys ir neatiduos į metalo laužą – truputį aptvarkę ir pagerinę jo išvaizdą jį perparduos.

Jei automobilis neturi techninės apžiūros arba yra nevažiuojantis dėl rimto defekto, didžiąją kainos dalį gali sudaryti įvairūs priedai. Vienas iš jų – magnetola. Jei jūsų automobilyje yra brangi ir kokybiška magnetola, galite ją išimti ir parduoti pats, arba nurodyti tai auto supirkėjams, kurie turėtų atsižvelgti ir atitinkamai pasiūlyti kiek didesnę pinigų sumą. Kitas svarbus niuansas – ratai. Jei ratlankiai yra lengvojo lydinio, o ant jų sumontuotos padangos geros būklės, tai yra bent 100 eurų vertės daiktai. Vėlgi, galite numontuoti ratus ir juos pardavinėti atskirai, arba kelti parduodamo automobilio kainą.

Automobilių supirkėjai taip pat visuomet atsižvelgia į tai, ar automobilyje yra katalizatorius, ar ne. Katalizatoriuje apstu įvairių tauriųjų metalų – šios dalies kaina taip pat gali siekti 100 eurų ar net daugiau. Įvertinę visus šiuos faktorius, galėsite realiau įsivaizduoti savo automobilio rinkos vertę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *