Pigūs skrydžiai po Europą įmanomi – rinkitės persėdimus ir viena kelione apvykite daugybę ES valstybių

Pigūs skrydžiai po Europą įmanomi – rinkitės persėdimus ir viena kelione apvykite daugybę ES valstybių

Vadinamojo „Eurotrip“ sąvoka yra žinoma daugeliui. Ypač jaunimas yra linkęs ją vartoti, manydami, kad tokia avantiūra turi būti įgyvendinama mažų mažiausiai kartą gyvenime. Tiems, kurie nežino, kas šiuo atveju yra „Eurotrip“, norėtume pastebėti, kad tai keliavimas automobiliu (dažniausiai), aplankant kuo įmanoma daugiau valstybių vienos kelionės metu. Akivaizdu, kad tai yra puiki galimybė ne tik, kad už tas pačias finansines investicijas pamatyti daugiau, tačiau taip pat tokią kelionę dažnas priima kaip iššūkį, kadangi niekad nežinai, kokios problemos, sunkumai, o taip pat ir atradimai, gali pasitaikyti bet kuriame kelionės kilometre.

AtėnaiPastaruoju metu galima pastebėti, kad pigus skrydžiai karaliauja – jie yra afišuojami ir socialiniuose tinkuose, ir kelionių agentūrų puslapiuose, ir panašiuose portaluose. Tai pastūmėjo dabartinį rezultatą, kuriuo teigiama, kad tas pats „Eurotrip“ nuo šiol gali būti įgyvendinamas lėktuvų skrydžiais. Ką norime tuo pasakyti? Kaip ir tikriausiai žinote, kiekviena oro skrydžių bendrovė teikia tik tam tikrus tiesioginius skrydžius. Turime omenyje tai, kad pavyzdžiui, jeigu norėtumėte nuvykti, sakykime, iš Vilniaus į Sofiją, Bulgarijos sostinę, tikėtina, kad to padaryti nepavyktų tiesiogiai – tektų skristi, pavyzdžiui, į Prahą, Varšuvą, ar bet kurią kitą sostinę pirmiausia, jog iš ten galėtumėte vykti ten, kur jau jūsų širdis geidžia. Papildomai pastebime ir tai, kad tokiu atveju iki galutinio kelionės tikslo išleistumėte nemažai, o ir pamatytumėte tik tą pačią Sofiją. Tačiau, tokiu atveju, jeigu matote, kad kelionė yra su persėdimu ir atsiranda galimybė pabuvoti Varšuvoje – kodėl gi tuo nepasinaudojus?

Šiuo atveju atsiranda ir dar viena puiki savybė, kuo pasireiškia pigūs skrydžiai. Sakykime, jūs nuvykote per Varšuvą į Sofiją ir šiuo metu esate Bulgarijoje. Tikėtina, kad iš Bulgarijos sostinės nuvykti, pavyzdžiui, į Atėnus gali kainuoti kelis kartus mažiau, nei vėl vykti jums asmeniškai iš Vilniaus ir bandyti surasti tiesioginius skrydžius. Net jei ir pavyktų šiuos rasti, tikėtina, kad pigūs skrydžiai, kaip tokie, tikrai nebūtų pasiekti, kadangi atstumas tarp šalių tikrai nėra mažas. Atitinkamai, tokiu atveju „Eurotrip“ gali būti įgyvendinamas, ar tiesiog pratęsiamas, iš tos pačios Sofijos skrendant į Atėnus, tuomet į Barceloną ir tada, pavyzdžiui, atgal į Vilnių. Kelionė taptų gerokai įdomesnė, kainuotų šiek tiek daugiau, tačiau procentais vis tiek sutaupytumėte stipriai.

Keliaukite ir tuo mėgaukitės. Juk tai nuostabu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *