Nešiojamieji oro kondicionieriai: Kaip išsirinkti geriausią!

Nešiojamieji oro kondicionieriai: Kaip išsirinkti geriausią!

Nešiojamieji oro kondicionieriai tampa vis populiaresni, nes daugėja mažų butų ir apartamentų. Tiesą sakant, dauguma žmonių nustemba sužinoję, kad galima įsigyti oro kondicionierių, kuris yra pakankamai mažas, kad tilptų į lagaminą. Tačiau, turint omenyje visas galimybes, išsirinkti tinkamą gali būti iššūkis. Šiame straipsnyje aptariamos nešiojamųjų oro kondicionierių galimybės ir aptariama, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį jį įsigydami. Skaitykite toliau ir sužinokite apie įvairias nešiojamųjų oro kondicionierių pasirinkimo galimybes bei keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį oro kondicionierių. Mobilūs kondicionieriai ir specialisto patarimai. Plačiau: https://www.e-nit.lt/oro-kondicionavimas/mobilus-kondicionieriai puslapyje.

NitKas yra nešiojamasis oro kondicionierius?

Oro kondicionierius veikia šalindamas perteklinę šilumą iš jūsų namuose esančio oro. Jis tai daro praleisdamas orą per šaltus ritinius, kurie aušinami šaldymo medžiagomis, pavyzdžiui, vandeniu ir amoniaku. Šaltas oras pereina per patalpą ir ją atvėsina. Nešiojamuosiuose oro kondicionieriuose šaltas oras išpučiamas per ventiliacijos angą ir taip atvėsina patalpą. Nešiojamieji oro kondicionieriai dar vadinami "plug-in'ais", nes jie maitinami iš elektros tinklo ir jungiami į sieninį elektros lizdą.

Mobilūs oro kondicionieriai

Tai stacionariai sumontuoti oro kondicionieriai, kurie įrengiami lango rėmo viduje, paprastai vidinėje lango pusėje. Jie gali būti labai veiksmingi mažinant temperatūrą namuose. Tačiau jiems reikalinga skylė lange, todėl kai kuriuose namuose jie gali būti netinkami. Be to, jie yra brangesni už nešiojamuosius oro kondicionierius. Tai nereiškia, kad turėtumėte juos visiškai atmesti. Kadangi jie montuojami lango viduje, neužima jokio ploto. Mobilus oro kondicionierius ir kaip jį išsirinkti? Tai gali būti ypač naudinga mažuose butuose ar apartamentuose. Langiniai oro kondicionieriai yra energetiškai efektyvesni už nešiojamuosius, tačiau yra daug nešiojamųjų oro kondicionierių, kurie sunaudoja labai mažai energijos, todėl tai nėra svarbiausias aspektas. Mobilus oro kondicionierius namams ir specialisto patarimai.

Nešiojamieji oro kondicionieriai kambariams su kilimine danga

Kiliminėmis dangomis dengtuose kambariuose gali susikaupti perteklinė šiluma, todėl juose gali būti drėgniau ir nepatogiau. Jei turite kambarį su kilimu nuo sienos iki sienos, nešiojamasis oro kondicionierius, skirtas kambariams su kilimine danga, gali būti geras pasirinkimas. Šiuose oro kondicionieriuose esantys anglies filtrai gali sumažinti patalpų oro taršą, kurią sukelia tokie daiktai kaip baldai, oro gaivikliai ir maisto gaminimas. Tačiau jei namuose yra naminių gyvūnų arba rūkančių žmonių, jums geriau rinktis modelį, kuriame anglies filtro nėra. Anglies filtrus reikia periodiškai keisti, o tai kainuoja. Jei namuose turite naminių gyvūnėlių arba rūkančiųjų ir norite, kad patalpų oras būtų kuo mažiau užterštas, turėtumėte apsvarstyti nešiojamąjį oro kondicionierių be anglies filtro. Kondicionieriai mobilūs ir kiek kainuoja toks produktas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *