Kokius batus savo spintoje turėtų turėti kiekviena moteris?

Kokius batus savo spintoje turėtų turėti kiekviena moteris?

Kai kurioms moterims moteriski batai tampa tiesiog dievybe – jų norisi turėti kuo daugiau ir kuo gražesnių. Kitoms pakanka keleto bazinių pasirinkimų. Jeigu priklausote antrai kategorijai moterų, gal visai pravers dar kartą savęs paklausti, ar tikrai turite visus batus, kokių reikia.

Klasikiniai juodi bateliai šventei

Moteriski bataiTaip, kaip drabužinėje turėtų visada būti universali maža juoda suknelė, taip ir spintoje turi būti vieni juodi moteriski batai, kurie tiktų ir prie tos suknelės, ir prie kostiumo, ir kur nors kitur. Sakoma, kad klasika nemiršta. Tikra tiesa. Aišku, svarbu, kad tie juodi bateliai, kuriuos turėtumėte, būtų ir patogūs. Geriausia odiniai ar kitos patvarios medžiagos. Koja suauga ir jos struktūra nesikeičia laikui bėgant. Todėl gerus juodus odinius batelius, avimus retomis progomis, galbūt turėsite kelias dešimtis metų.

Guminiai batai drėgnoms dienoms

Gyvenam tokioje klimato zonoje, kurioje būna visko: ir pilko, ir balto, ir žalio, ir juodo. Taip pat ir lietaus. Juk nuo čia ir kilęs mūsų šalies vardas. Lietaus ir lietingųjų sezonų čia būna pakankamai, kad turėtume derlingas žemes ir – tikrai šlapią žemę. Todėl norėdami išsaugoti sausas pėdas, būtinai turime pasirūpinti tuo, kad avėtume tinkamą avalynę. Guminiai batai – gera išeitis. Ieškančioms kažko stilingesnio, galima rasti ir alternatyvų, tačiau svarbu skaityti aprašymą ir klausyti pardavėjo instrukcijas, kad iš tiesų būtų tokie batai neperšlampami.

Vieni labai šilti ir neslidūs žieminiai batai

Žiemai irgi reikia ruoštis, todėl reikėtų turėti vieną porą universalių šiltų ir neslystančių žieminių batų. Geriau su ilgesniu aulu, kad sniego nepribyrėtų. Geriau ir su užsiveržiamu aulu, tada tikrai būsite apsaugoti nuo sniego. Su pašiltinimu: sintetiniu arba kailiu, vilna. Ir svarbiausia – kad būtų patogūs.

Sportiniai bateliai laisvalaikiui arba sportui

Žiemą ar vasarą, kartais prireikia pajudėti ir pasportuoti. Taigi, tam reikėtų turėti bent vienus sportinius batelius. Su jais galima ir pasivaikščioti, ir užsiimti sporto veiklomis. Išsirinkite patogius ir su tokiu audiniu, kad galėtų tikrai gerai kvėpuoti koja.

Rudeniniai bateliai miestui

Dar vienas pasirinkimas – tai rudeniniai bateliai, kurie puoštų koją tiesiog vaikščiojant mieste, einant į darbą, į šventę ar į mokymosi įstaigą. Tai bateliai, kuriuos galbūt teks keisti dažniau, nes jie dėvėsis, bus nuolatos avimi.

Vasarinė avalynė: basutės ir šlepetės. Tokių irgi reikės. Kambarinės ir dušo šlepetės irgi pageidautinos kiekvienos moters spintoje ir ant kojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *