Mitai ir faktai apie paminklus. Renkamės geriausius

Mitai ir faktai apie paminklus. Renkamės geriausius

Tinkama kapavietės priežiūra yra neatsiejama ir nuo labiausiai tinkamo paminklo pasirinkimo. Rinkoje pasiūla šiuo metu yra tokia plati, kad kiekvienas gali rasti sau labiausiai tinkamą, juolab, https://www.svedasupaminklai.lt/ siūlo paminklus pagal asmeninius poreikius, tad jie gaminami įvertinus net ir smulkmenas.

Tiesa, kartais gali būti sunku rasti tinkamiausią variantą, kadangi patirties stoka trukdo paprastai palyginti variantus. Greitindami pasirinkimą nurodysime Jums dažniausiai pasitaikančius mitus, kuriuos supratus, pažinus paminklo pasirinkimas bus kur kas greitesnis.

1. Mitas – geras pasirinkimas yra mediniai paminklai

PaminklaiMediniai paminklai yra bene blogiausias įmanomas pasirinkimas, kadangi jie tarnauja labai trumpai ir tuo pačiu iš jų negalima pagaminti labai manevringų paminklų, kurie būtų drožinėjami pagal poreikius. Mediniai yra geras pasirinkimas tik tokiu atveju, jeigu jie bus laikini iki tol, kol bus pastatytas granito paminklas.

2. Mitas – granitiniai paminklai reikalauja daug priežiūros

Geros kokybės granitiniai paminklai ne tik puikiai atrodo, tačiau jiems nereikia daug priežiūros. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote kokybės, kuri visada atrodys puikiai ir tuo pačiu nereikalaus iš žmogaus daug laiko bei pastangų.

3. Mitas – paminklų kūrimas užtrunka labai ilgą laiko tarpą

Beveik kiekvienas meistras gali gana tiksliai įvardyti – kiek truks Jūsų užsakymo įgyvendinimas. Esame tikri, kad rasite variantą, kuris Jums tinka. Ne tik laiko, tačiau ir kainos bei kitais aspektais. Jeigu skubate – tokiu atveju siūlome rinktis tą, kuris gali suteikti prioritetines paslaugas. Tiesa, dažniausiai tai kainuoja papildomai, tad įvertinkite būtinumą.

4. Mitas – galimybės yra ribotos

Šiuo metu galimybės kaip tik yra neribotos, tad net jeigu turite specifinių poreikių, kaip turi atrodyti paminklas, esame tikri, kad meistrams pavyks juos sėkmingai įgyvendinti. Tik reikia atsakingai rinktis meistrus, kurie tikrai būtų gebūs suteikti tokias paslaugas, kaip Jums labiausiai norisi.

5. Mitas – paminklai brangiai kainuoja

Tikrai ne. Šiuo metu pagal asmeninius poreikius gaminami paminklai yra gana pigūs, kadangi konkurencija didina galimybes ir padeda kiekvienam rasti tą variantą, kuris labiausiai patenkina jo poreikius. Visomis prasmėmis. Tiek kokybės, tiek kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *