Linksmas testas: ką išduoda telefono dėklas

Linksmas testas: ką išduoda telefono dėklas

Nors telefonų dėklai ( http://www.deklai.lt/ ) skirti apsaugoti telefonui nuo sudužimo, smūgių, nešvarumų ar drėgmės, mes visi juos renkamės ne tik pagal funkciją, bet ir pagal grožį. Tad tai, kokį telefono dėklą pasirinksite, šiek tiek parodys ir, koks žmogus esate. Pažaiskime žaidimą, kuriuo tikėti nebūtina, bet pasijuokti galima: tu pasakysi, koks tavo dėklas, aš pasakysiu, kas tu.

Kur rasti dėklų pasirinkimą

Dėklai telefonųAišku, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kur tą dėklų įvairovę rasti. Siūlome rinktis tokias specializuotas parduotuves kaip https://www.telefonu-deklai.lt/, nes ten didžiausia tikimybė pamatyti tų apskritai tarpusavyje skirtingų dėklų. Neapsimoka telefono dėkliuką pirkti turguje, kur kaina bus ta pati, tačiau kokybė neaiški, pardavėjai gali dingti, neduoti garantijos ir pan. Telefonų salone ar ryšio operatoriaus biure pirkti taip pat ne itin apsimokės. Pirkite internetu iš specializuotos parduotuvės.

Dėklų testas

  • Juodas odinis dėklas. Juoda spalva siejama su intelektu, geru išsilavinimu, prabanga, stabilumu ir subtilumu. Ji gali reikšti, kad toks žmogus siekia tam tikro statuso arba yra jo ramiai pasiekęs. Jis nenori per daug atkreipti dėmesio į save, tačiau nori išlikti savo geroje padėtyje. Jis vertina kokybiškus gaminius, mieliau perka brangesnius daiktus ir juos ilgiau naudoja nei vaikosi akcijų už nekokybiškas prekes.
  • Rudas klasikinis dėklas. Tai dėklas, kuris labiau patiks vyresniems žmonėms, turintiems daug gyvenimo patirties. Jie jau labai daug matę, daug gyvenime supratę. Jie jaučia, kad žemė ir natūralumas dabar yra patys geriausi dalykai, kokie tik gali būti, todėl ir dėklą jie renkasi rudą, odinį, natūralų, arba bent panašų į tokį. Taip pat tai gali reikšti ir konservatyvių pažiūrų turėjimą.
  • Baltas dėklas. Balta spalva nepraktiška, bet ji yra šviesa. Tai spalva žmogaus, kuris šiek tiek pasimetęs savyje, tačiau jam dar daug prieš akis – daug suprasti, daug išmokti, daug nujausti.
  • Dėklas su svarovskiais. Perteklinis grožis – norėjimas pasidemonstruoti prieš kitus, kartais pigiomis priemonėmis. Tai atspindi žmogaus estetikos jausmą, o taip pat nepasitikėjimą savimi, norą steigti savo poziciją per išorinius blizgučius.
  • Skaidrus dėklas nugarėlei. Labai praktiško žmogaus pasirinkimas. Turbūt šis žmogus daiktus saugoja labai ilgai, moka taupyti, visada išsisuka su mažesne pinigų suma nei kiti, o kokybę gauna geriausią. Stilius ir išvaizda jam nėra labai svarbu.
  • Spalvotas dėklas. Rodo jaunatviškumą, maištą, norą išsiskirti, atrasti savo individualybę ir ją parodyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *