Kaip pasirinkti šilumos siurblį: Ką reikia žinoti žiemos sezonui!?

Kaip pasirinkti šilumos siurblį: Ką reikia žinoti žiemos sezonui!?

SiurbliaiBrangios sąskaitos už energiją, didelis šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas ir neatidėliotinas poreikis kovoti su klimato kaita – tai tik kelios priežastys, dėl kurių pasirinkti šilumos siurblį savo namuose yra protingas sprendimas. Šilumos siurbliai – tai prietaisai, leidžiantys vartotojams šilumą iš vieno šaltinio keisti į kitą. Europoje jie tampa itin populiarūs, nes namų savininkams teikia daug privalumų. Šiame straipsnyje rasite viską, ką reikia žinoti apie šilumos siurblius prieš juos įsigyjant. Šilumos siurbliai su rekuperatorium ir oras oras šilumos siurblys. Plačiau: https://nit.lt/produktai/silumos-siurbliai/flexit-econordic-wh4/ puslapyje.

Kas yra šilumos siurblys?

Šilumos siurblys – tai įrenginys, kuriuo šilumos energija iš vienos vietos perkeliama į kitą. Paprastai jis naudojamas šilumai iš namų viduje esančio oro perkelti į išorėje esantį orą ir taip šildyti namus. Šilumos siurblys gali būti naudojamas ir namams vėsinti. Šilumos siurbliai yra efektyvūs ir daug ekonomiškesni nei įprastos šildymo sistemos. Jie taip pat yra ekologiški, nes išskiria mažiau anglies dioksido (CO2) nei kitos šildymo sistemos. Oras vanduo šilumos siurblys ir šilumos siurblys kaina. Rinkitės kokybę.

Kaip veikia šilumos siurblys?

Šilumos siurblys veikia perduodamas šilumą iš vienos vietos į kitą. Pavyzdžiui, žiemą šilumos siurblys paima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją į jūsų namų vidų. Vasarą šilumos siurblys perduoda šilumą iš namų vidaus į išorę. Šilumos siurbliai veikia naudodami elektros energiją, tačiau jie yra daug efektyvesni nei elektrinis šildymas. Šilumos siurbliai gali veikti dviem būdais: Pirmasis tipas naudoja šaltnešį, kuris iš žemos temperatūros ir žemo slėgio šaltinio patenka į aukštos temperatūros ir aukšto slėgio kriauklę. Antrajame tipe šaldymo skysčiui judėti naudojamas elektros variklis. Abiejų tipų šilumos siurbliai gali būti naudojami namams šildyti arba vėsinti.

Šilumos siurblio naudojimo privalumai

– Didelis efektyvumas – didžiausias šilumos siurblio naudojimo privalumas yra tas, kad jis yra labai efektyvus, palyginti su elektriniu šildymu. Tai reiškia, kad jūsų sąskaitos už elektrą bus mažesnės, o tai puiki žinia jūsų piniginei. – Geresnė oro kokybė – Naudojant šilumos siurblį galima pagerinti patalpų oro kokybę, nes jis gali pašalinti iš jūsų namų teršalus, pavyzdžiui, žiedadulkes ir dulkes. Jis taip pat gali padėti sumažinti į atmosferą išmetamo CO2 kiekį. – Nebrangi eksploatacija – Šilumos siurblius galima eksploatuoti pigiau nei kitas šildymo sistemas. Taip yra todėl, kad siurblio energijai tiekti naudojama elektra ir nereikia brangių dujų ar naftos. – Efektyvus didesniuose namuose – Jei gyvenate didesniame name, šilumos siurblys gali būti labai efektyvus. Jis leidžia naudoti vieną sistemą visam namui šildyti. – Tipų įvairovė – Šilumos siurbliai būna įvairių tipų, todėl tikrai rasite modelį, tinkantį jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *