Kaip naudoti elektrinį dažų purkštuvą

Kaip naudoti elektrinį dažų purkštuvą

Įsigijote elektrinį dažų purkštuvą, ką dabar daryti? Tai sudėtingas klausimas, nes nėra taip paprasta, kaip tik įjungti jį į elektros tinklą ir pradėti darbą. Prieš pradėdami naudoti naująjį prietaisą pagal paskirtį, t. y. purkšti dažus, turite nepamiršti įvairių dalykų ir prie jų priprasti. Laimei, naudoti elektrinį dažų purkštuvą nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Tai gana paprastas įrenginys su gana paprastais valdymo elementais ir funkcijomis. Išpakavus prietaisą, jo surinkimas turėtų užtrukti ne ilgiau kaip 15 minučių, o mes jums visą laiką padėsime. Elektrinio dažų purkštuvo naudojimas turi daug privalumų, palyginti su rankiniu būdu, pavyzdžiui, teptuku ar voleliu: Dažų purkštuvas ir specialisto patarimai. Elektrinis dažų purkštuvas, daugiau informacijos: https://specialist.lt/dazu-purkstuvai-praputimo-pistoletai puslapyje.

Galite naudoti bet kokio klampumo dažus, ne tik skiediklius.

SpecialistTai bene didžiausias elektrinio dažų purkštuvo privalumas. Prietaisas turi specialiai sukurtą siurblį, kuriuo galima purkšti tirštus dažus ir dar klampesnes medžiagas, pavyzdžiui, lakus ir medienos dažiklius. Taip yra todėl, kad siurblys įjungiamas gaiduku arba mygtuku, o dažų tekėjimo iš prietaiso greitį ir jėgą lemia gaiduko arba mygtuko paspaudimo jėga. Taigi, kai gaidukas spaudžiamas lėtai, dažai išteka lėtai, o kai gaidukas spaudžiamas greitai, vienu metu išpumpuojama daug dažų. Beorinis dažų purkštuvas ir orinis dažų purkštuvas, kokį geriausia rinktis?

Beveik nesimaišo ir nesusidaro atliekų.

Dar vienas didelis elektrinio dažų purkštuvo privalumas yra tas, kad nereikia maišyti dažų ir neatsiduria pusiau panaudota dažų skardinė. Prietaisas turi įmontuotą bakelį, kuriame yra vandens, kuris naudojamas dažams skiesti. Jums tereikia į bakelį įpilti dažų, o tada sureguliuoti nustatymą iki reikiamo klampumo. Nereikia matuoti, nėra rizikos, kad skardinėje liks per daug dažų.

Dažai bus vienodo storio.

Kadangi dažai ant paviršiaus tepami slėgiu ir labai dideliu greičiu, dažai iš purkštuko išeis tolygūs ir vienodi. Dėl to dažai bus tepami vienodai ir tolygiai. Šiandiena rinkoje galima įsigyti ir akumuliatorinį dažų purkštuvą.

Jis turi automatinio išsijungimo funkciją.

Tai labai naudinga funkcija, ypač jei dirbate su dideliu projektu ir pamiršote išjungti prietaisą. Prietaise įrengtas terminis jutiklis, kuris automatiškai nustatys, kada prietaisas perkaista, ir išjungs prietaisą. Tai puiki saugos funkcija, kuri padės jums išvengti rūpesčių ir vargo, kai dėl naudotojo klaidos teks taisyti ar keisti prietaisą.

Kartu su prietaisu pateikiama žarna ir prailgintuvas.

Prietaisas tiekiamas kartu su žarna ir prailgintuvu. Žarna leis prijungti prietaisą prie standartinės sodo žarnos ir naudoti vandens šaltinį prietaisui valyti. Ilgintuvą galima naudoti įvairiems dalykams. Pirma, jis gali būti naudojamas prietaiso pasiekiamumui padidinti, o tai ypač naudinga dažant aukštai esančias vietas. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip prietaiso valymo įrankis ir gaiduko apsauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *