Noriu išsinuomoti automobilį pirmą kartą

Noriu išsinuomoti automobilį pirmą kartą

Į ką atkreipti dėmesį, jeigu jums reikalinga ilgalaikė automobilių nuoma? Pirmiausia pagalvokite, kokios savybės reikalingos transporto priemonei.

Keleivinis ar krovininis mikroautobusas

Ilgalaikė automobilių nuomaJeigu jums reikalingas automobilis, nuspręskite kiek žmonių jis turi talpinti, ar svarbi išorė. Kelionėms po Lietuvą ar išvykoms į Lenkiją galbūt nereikia labai naujos ir išvaizdžios transporto priemonės, tačiau jei automobiliu bus vežami vestuvių svečiai, jo išvaizda tikrai ne paskutinėje vietoje. Šventėms derėtų rinktis naujesnę ir geresnio prekės ženklo transporto priemonę. Atkreipkite dėmesį į automobilio saloną, sėdynes, ar jos nenusidėvėję. Vasaros metu aktualu, kad automobilyje būtų veikiantis kondicionierius.

Nuomos kaina

Ilgalaikės automobilių nuomos kaina turėtų atitikti jų kokybę. Jeigu jums reikalingas krovininis autobusiukas, pavyzdžiui, parsivežti statybines medžiagas iš Lenkijos, išvaizda nebus svarbi. Galite rinktis pigesnę, tačiau tvarkingą transporto priemonę.

Svarbu, kad automobilis būtų techniškai tvarkingas

Ilgalaikė automobilių nuoma tai paslauga, kuria naudositės ne vieną dieną, galbūt nuvažiuosite ne vieną šimtą kilometrų. Vienu iš svarbiausių kriterijų tampa techniškai tvarkingas automobilis, kuris „neužlinks“ kažkur tarp Lietuvos ir Lenkijos. Todėl naudokitės patikimos nuomos įmonės paslaugomis. UAB „ADCRent“ įmonė suteikia tvarkingus automobilius, taip pat užtikrina pagalbą kelyje. Išsinuomojęs automobilį ar mikroautobusą klientas gali jaustis saugus ir nesukti sau galvos dėl gedimų ar nenumatytų atvejų kelyje.

Ilgalaikė mikroautobuso nuoma su draudimu

Niekada nežinosite, kas gali nutikti kelionėje. Prasti orai, lietus, slidus kelias kartais tampa pagrindiniai eismo įvykio kaltininkai. Kas būtų, jeigu į avariją patektumėte su nuomojama mašina? Atsakymą į šį klausimą turite aptarti prieš naudodamiesi paslauga. Viena iš geriausių išeičių yra papildomas draudimas. UAB „ADCRent“ savo klientams siūlo pasinaudoti draudimu „SUPER YESY“, kuris užtikrina finansinę kompensaciją eismo įvykio, vagystės ar vandalizmo atveju. Nesinaudojant draudimu reikėtų palikti depozito mokestį, kuris grąžinamas pasibaigus nuomai.

Kad ilgalaikė automobilių nuoma taptų saugia paslauga pirmiausia turėtų rūpintis vairuotojas, nes neatkreipus dėmesio į šį punktą vėliau bus sunku nustatyti žalos dydį. Taigi, visada aptarkite eismo įvykio galimybę ir sutartyje pažymėkite kaip bus kompensuojama žala.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *