Kokį mobilųjį telefoną pirkti?

Kokį mobilųjį telefoną pirkti?

Kokį išmanųjį telefoną rinktis, kai senasis sugedo? Dabar didelis pasirinkimas įvairiausių modelių, pavyzdžiui, huawei telefonai. Kas svarbu renkantis telefoną? Kur ieškoti pigiausio pasiūlymo? Ir dar daug klausimų iškyla visiems, kurie ieško naujo telefono.

Huawei telefonaiPirmiausia reikia išsirinkti operacinę sistemą. Viena iš populiariausių yra „Android“. Ją rasite daugelyje įrenginių, o pritaikymo galimybės labai didelės. Didžiausi privalumai susiję su programų pritaikymu, nes ši operacinė sistema yra sukurta „Google“. Jeigu nežinote ar tokios programėlės jums pravers, tereikia apsilankyti „Google Play“ programėlių parduotuvėje ir peržiūrėti, kokios programėlės yra. Dar viena operacinė sistema yra „iOS“. Žinokite, kad ji yra tik „iPhone“ telefonuose. Kitaip sakant tai – „Apple“ kuriami telefonai. Tai gerą vardą užsitarnavęs prekės ženklas, kuris pasirūpino, kad visi įrenginiai nuolat galėtų turėti reikiamų programėlių. Yra ir dar vienas pasirinkimas – „Windows“. Ši operacinė sistema yra patogi ir šiuolaikiška. Greitai veikia ir suderinama su kompiuteriais. Kurią pasirinkti, priklauso nuo finansinių galimybių ir poreikio turėti tam tikras programėles.

Sekantis svarbus kriterijus renkantis naują telefoną – ekrano dydis ir raiška. Rinktis dydį reikia pagal tai, kokio dydžio telefoną jums lengva laikyti savo delne. Pavyzdžiui, moterims dažniausiai tinkamas dydis yra ne didesnis, kaip 5 colių įstrižainės ekranas. Jei, tarkim, mėgstate žaisti žaidimus, tai rinkitės ne mažesnį kaip 5,5 colių įstrižainės ekraną. Kitas svarbus parametras – raiška. Kuo didesnė, tuo detalesnį vaizdą galėsite matyti. Tokiu atveju rinkitės mobilųjį telefoną turintį „Full HD“ arba „Quad HD“.

Norint, kad mobilus telefonas veiktų sklandžiai, reikia pasirinkti tokį, kuris turi gerą procesorių ir operatyviąją atmintį. Pavyzdžiui, kuo didesnė operatyvioji atmintis, tuo greitesnis bus veikimas. Rinkitės nuo 2 GB. Procesoriaus pasirinkimas yra ne toks paprastas, nes skaičius ne visada reiškia, kad darbas bus atliekamas labai sklandžiai. Pavyzdžiui, huawei telefonai turintys nuo 2 iki 8 branduolių procesorių ir nuo 2 GB operatyviosios atminties bus labai greiti. Kitas pavyzdys su lėtesniu procesoriumi galėtų būti toks telefonas, kuris turi nuo 1 iki 1,5 GB procesorių, o RAM 2 GB. Renkantis galima parduotuvėje pabandyti kelis patikusius telefono modelius ir suprasite, kurio veikimas jums labiausiai patinka. Ne visiems reikalingas labai galingas ir greitas telefonas, nes viskas priklauso nuo to, ką jūs veiksite su savo telefonu. Jei jums reikalingas tik skambučiams, naujienų skaitymui ir bendravimui socialiniuose tinkluose, tai nereikia galingo įrenginio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *