Ginekomastija: greitas būdas susigrąžinti gyvenimą

Ginekomastija: greitas būdas susigrąžinti gyvenimą

Ginekomastija yra kur kas labiau paplitusi liga nei daugelis gali pagalvoti. Dažnai šią problemą turintys vyrai galvoja, kad jie yra vieninteliai ir nesikreipia į gydytojus tikėdami, kad viskas yra normalu ir paprasčiausiai teks susitaikyti su tokiu gyvenimu. Visgi, ginekomastija kankina beveik 40 procentų pasaulio vyrų. Paprasčiausiai varijuoja jos laipsnis ir kol vieni beveik nejunta jokio diskomforto, kadangi pieno liaukos padidėjimas yra labai menkas, tuo tarpu kiti teigia, kad ši liga griauna gyvenimą.

Pieno liaukų padidėjimas gali sukelti gan rimtas psichologines ir socialines problemas. Žmonės nebenori bendrauti, dažniausiai izoliuoja save nuo visuomenės, paprasčiausiai nebenori rodytis pleže arba pirtyje. Visgi, ši problema gana greitai išsprendžiama, tad naudinga bent jau kreiptis į chirurgą konsultacijai. Pasitarkite su juos ir jis padės Jums apsispręsti, ar operacija reikalinga ir kaip greitai ji gali būti atliekama.

Ginekomastijos operacijos metu yra pašalinamos pieno liaukos, kurios ir sukelia vyriškos krūtinės padidėjimą. Tuo pačiu dažniausiai pakoreguojama ir krūtinės forma, kad po operacijos vyras atsikeltų jau turėdamas labai gražią krūtinę, pradėtų sau patikti. Žinoma, pirmiausia labai svarbu įvertinti, kad vyro svoris nebūtų didelis, kadangi kartais vyrai kreipiasi į chirurgus, kadangi galvoja, kad juos kankina ši liga, tačiau teisybė tokia, kad jie turi paprasčiausiai per didelį viršsvorį, o dingus jam dingti ir ši gana nemaloni liga.

Operacija dažniausiai atitekama naudojant bendrinę nejautrą, taigi asmuo gali būti visiškai ramus, kadangi nejus jokio diskomforto ir paprasčiausiai užmigęs atsikels jau su kur kas lygesne krūtine. Dažniausiai po operacijos pacientai gali vykti namo jau tą pačią dieną. Toks paprastumas paskatina šią operaciją vadinti paprasčiausia procedūra, kadangi viskas labai greitai ir paprastai. Po operacijos labai reikia prižiūrėti gijimo procesą, kad neliktų jokių randų. Chirurgas rekomenduos tepaliukus bei kitas priemones, kurios gali visiškai panaikinti randelius ir leis džiaugtis puikiai atrodančiu vyrišku kūnu.

Ginekomastijos gydymas labai paprastas. Svarbiausia pagaliau išdrįsti kreiptis į chirurgus, kurie gali padėti susitvarkyti su šia nemalonia problema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *