Darbas automobilių supirkime: mitai ir tiesa

Darbas automobilių supirkime: mitai ir tiesa

Jeigu manote, kad automobilių supirkimas yra nuobodus darbas – labai klystate. Štai keletas žmonių, dirbančių automobilių supirkime, sutiko papasakoti, kuo šis darbas juos traukia ir yra toks įdomus.

Geras atlyginimas – privalumas

Supirkimo paslaugosEdvinas, dirbantis auto supirktuvėje, sako, kad automobilių supirkimas Vilniuje, visų pirma, yra pelningas darbas, kur turi galimybę užsidirbti. „Žinote tuos piramidinio marketingo modelius, kur visi bando vieni kitus įkalbėti platinti kokią nors produkciją ir taip pat ją patys platina? Ten visi nuolat kartoja, kad tai puiki veikla, nes viskas priklauso tik nuo jūsų pačių ir tik jūs patys galite nulemti savo likimą, daug užsidirbti ir pan… Tai automobilių supirkimas iš tiesų suteikia tokias galimybes – suktis ir gerai uždirbti. Ir nereikia žmonėms siūlyti produktų, kurių jiems iš tiesų nereikia, bandyti juos įtikinti kažką pirkti arba net tapti jūsų pavaldiniais, kurie kažką pardavinėtų. O čia yra viskas taip, kad užmokestis realiai priklauso nuo rezultatų. Tačiau tau nereikia daryti kažkokių beprasmių dalykų. Tau reikia gerai išsireklamuoti ir reikiamu metu būti reikiamoje vietoje: paimti automobilius. Kuo geriau ir daugiau pavyksta supirkti, tuo paskui geriau gali planuoti uždirbti“, – pasakoja vyras.

Įvairovė ir azartas – niekada nežinai, kas bus

Dar vienas žmogus užsimena, kad labai įdomu dirbti auto supirkime dėl to, kad ten galima kaskart susidurti vis su naujomis situacijomis. „Labai įdomu, niekada nežinai, kas laukia, atsiranda ir savotiškas azartas. Kartais į rankas patenka visai gera mašina, net neapgadinta, bet, pavyzdžiui, vyras ir žmona skiriasi ir daro tarpusavyje dramas, dėl to atiduoda gerą mašiną – kad nė vienam neatitektų. Arba kas nors kito atsitinka, pavyzdžiui, patenka į avariją ir nebenori daugiau su tuo pačiu automobiliu važinėti, gal bijo, kad bus bloga karma. Kitą kartą visišką šiukšlę atveža. Tai įdomu, nes niekada nežinai, kokia bus situacija, kokia bus mašina iš pirmo žvilgsnio, ir kokią ją iš tiesų galiausiai rasi“, – pasakoja jis.

Tenka dirbti ir psichologais

Kaip pasakoja dar vienas auto supirkime dirbantis žmogus, nemažai atvejų yra, kada tenka dirbti kone psichologais. Tuomet, kai automobilius pasiima tiesiai iš auto įvykio. Nes tuomet deja žmonės būna labai strese, palaužti arba išsigandę. Ir galiausiai tai gali išaugti į paniką, taigi tas, kas pirmasis atvažiuoja paimti mašinos, dar turi ir tą žmogų nuraminti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *