Ar gėlių kompozicija gali būti įteikiama kaip dovana?

Ar gėlių kompozicija gali būti įteikiama kaip dovana?

Dovanojimo etiketas reikalingas ne visada. Juk labai dažnai dovanos parenkamos pagal tai – ko žmogui labiausiai reikia. Ir jokio skirtumo – ar tokia dovana atitinka tam tikras etiketo taisykles, ar ne. Bet kuriuo atveju – dovanų idėjos yra labai įvairios, tad svarbiausia teikti tai, kas žmogui sukels tik pačias geriausias emocijas.

DovanosŽinoma, unikalios dovanos dažniausiai sulaukia daugiausia dėmesio. Vienos jų gali būti gėlių kompozicijos. Tiesa, kol vieni gėles dovanoja tik kaip priedą prie dovanos, tuo tarpu kiti jas įteikia kaip pačią svarbiausią dovaną. Klausimas – ar gėlės pagal etiketo taisykles gali būti įteikiamos kaip pati dovana, be jokių papildomų priedų?

Tikrai taip! Ir net labai rekomenduojamos. Tiek tokiu atveju, kai perkamos gyvos gėlės, kurios komponuojamos kartu su įvairiais akcentais, tiek dirbtinės, kurios dėl savo kokybės šiuo metu vis dažniau derinamos namuose. Visgi, siūlome nepamiršti, kad dažniausiai tokiu atveju įteikiamos kompozicijos, o ne viena arba kita gėlė, kuri dažniausiai vienumoje neatrodo labai traukianti akis, kaip dovana gali būti kiek per kuklus pasirinkimas.

Šiuo metu labai mėgstamos gėlių kompozicijos įvairiausių švenčių metu. Būtent tokioms dienoms yra kuriamos gėlės, tiksliau kompozicijos, kurios kvepia tam tikra šventės tematika. Nuo Kalėdų, kuriose dažniausiai dominuoja raudona bei žalia spalvos, iki pastelinių atspalvių, kurie dažniausiai pasirenkami Velykų metu.

Ir nors šiais laikais labai dažnai dovanojamos gėlių kompozicijos, kurios kuriamos paties dovanotojo rankomis, tačiau toli gražu ne kiekvienam pavyksta rasti skoningus derinius, galiausiai, dažniausiai komponuojant savarankiškai sumokama kur kas daugiau, kadangi tenka pirkti labai daug akcentų.

Kur kas pigesnis ir tikrai estetiškai patrauklesnis pasirinkimas yra nuostabios gėlės, kurios komponuojamos floristų rankomis. Esame tikri, kad tokiu atveju derinys bus toks, kaip Jums labiausiai patinka. Tik tuomet reikia išsakyti savo poreikius floristui, kad jis jus gerai suprastų ir tuo pačiu galėtų sukurti tokias kompozicijas, kurios labiausiai Jums patinka.

Dovanų idėjos yra labai įvairios. Visgi, svarbiausia – savi poreikiai. Taip pat kaip ir jubiliato poreikiai. Tokiu atveju dovana bus vertinama ir tuo pačiu kels tik pačias geriausias emocijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *